Utwórz piękny wykres drzewa i wydrukuj go w formie plakatu!

Komentarze20

Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc przedstawić Wam naszą nową gamę wykresów drzewa genealogicznego oraz funkcji – sprawdź je w zakładce ‚Wykresy & Księgi’ w Twojej witrynie rodziny!

Utwórz piękny wykres drzewa genealogicznego za pomocą kilku kliknięć i udostępnij je bezpłatnie rodzinie i przyjaciołom. Ponadto, wdrożyliśmy również profesjonalny serwis do drukowania normalnych plakatów i ręcznie robionych plakatów drzewa genealogicznego – które mogą być idealnym prezentem na nadchodzące święta.

Prezentacja Twojej historii rodziny na fascynującym plakacie

Na nowe funkcje składają się:

Nowe style i typy wykresów – Więcej formatów wykresów jest teraz dostępnych, takich jak Wykres Muszkowy i Klepsydra. Możesz wybrać spośród 18 kuszących stylów wykresów, które pięknie będą prezentować Twoje drzewo genealogiczne.


Lub spersonalizuj wykres, ręcznie wybierając spośród wielu obrazów tła, czcionek, kolorów, ramek, dekoracji oraz samodzielnie wybierz tytuł dla Twojego drzewa. W celu dalszego dostosowania wykresu, wybierz informacje jakie mają być wyświetlane takie jak imiona, daty urodzin, rocznice ślubu, zdjęcia, notatki i inne dane biograficzne. Zapisz jako dokument PDF i udostępnij rodzinie i przyjaciołom za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wybierz styl Twojego ulubionego wykresu drzewa genealogicznego

Opcja profesjonalnego drukowania plakatów – Zamów plakat swojego drzewa genealogicznego z dostawą międzynarodową na całym świecie. Druki można zamówić na różnych rodzajach papieru (w tym papier standardowy,matowy, błyszczący i na płótnie), niemal w każdym dowolnym rozmiarze i z dodatkową opcją laminowania.

Plakaty z wykresem Drzewa Genealogicznego wyglądają świetnie w każdym domu

Ręcznie robione plakaty drzewa genealogicznego – MyHeritage.com założył specjalny zespół specjalistów, aby mogli oni przygotować w pełni spersonalizowane wykresy drzewa genealogicznego według własnych preferencji, dzięki czemu można stworzyć plakat który zawsze się marzyło.

Ręcznie robione plakaty drzewa genealogicznego, o których zawsze marzyłeś...

Dzięki naszej nowej funkcji wykresu, projektowanie i drukowanie wykresu drzewa genealogicznego jest łatwe, wystarczy wybrać jeden z wzorów przepięknych wykresów drzewa genealogicznego oferowanych na MyHeritage.pl.

Wszystkie typy wykresów teraz dostępne na MyHeritage.pl
Chart Styles on MyHeritage.com
18 nowych stylów wykresów na MyHeritage.pl

Sprawdź nasze nowe funkcje i zacznij personalizować wykres drzewa genealogicznego już dziś! To wszystko jest bezpłatne i możesz utworzyć tyle wykresów ile Ci się podoba.

Śledź naszą kontynuację na blogu na temat tworzenia i personalizowania własnych wykresów już wkrótce.

PS. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z informacją prasową na temat nowych wykresów i plakatów.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  Listopad 18, 2010

  super

 • Tadeusz Wielbut


  Listopad 20, 2010

  Nie mogę sobie poradzić ze wstawieniem swojego ojca jako osoby głównej, mimo że z opisów wynika taka możliwość, to wynik wyszukiwania „0”. Bardzo proszę o radę.

 • Justyna


  Listopad 21, 2010

  Witam Pana,

  jaki rodzaj wykresu Pan wybiera? Czy tak jest na wszystkich, czy tylko na konkretnym?

  Serdecznie pozdrawiam,
  Justyna

 • Tadeusz


  Listopad 22, 2010

  Witam! Chciałbym utworzyć wykres potomków swojego ojca żebym był tam razem z rodzeństwem i naszymi dziećmi. Jak wstawiam siebie jako osobę główną to wszystko jest OK, ale jak zmieniam na ojca to nie wychodzi. Serdecznie pozdrawiam. Tadeusz.

 • Justyna


  Listopad 25, 2010

  Witam Panie Tadeuszu,

  sprawdziłam w Pana drzewie, wszystko jest w porządku. Pana tato: Bronisław – jest w dwóch Pana drzewach. Co Pan musi zrobić to w miejscu co pojawia się Pana imię i nazwisko – usunąć je i zacząć wpisywać Bronisław – pojawią się dwa wybierze Pan o którego chodzi z którego drzewa, proszę pominąć opcję Wybierz ją.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Justyna

 • Tadeusz


  Listopad 26, 2010

  Witam Pani Justyno!
  Bardzo dziękuję za pomoc. Udało mi się utworzyć taki wykres.
  Pozdrawiam. Tadeusz.

 • Idzi Mikołajczyk


  Grudzień 2, 2010

  Mam dwa drzewa na różnych adresach Email.Nie mogę sobie z tym poradzić.Jak skomasować te drzewa i miec jeden adres Email.Teraz jest to torakama@gmail.com i torakama1@neostrada.pl Pozdrawiam.

 • bozena


  Grudzień 3, 2010

  Witam, w ostatnim wykresie PDF nie za bardzo mogę podgladnąć jeo kształt jest 36 stron…..

 • bibcia


  Grudzień 3, 2010

  chciałabym wydrukować sój wykres na A4 I DOPIERO ROBIĆ KOREKTĘ np.brak jest zdięć choć ściągam je nie sa jako główne błedy wpisów,chęc zmiany zdięć trzeba to poprawić a ja szukam /36/ najlepiej szybko i juz….

 • DarkMan


  Grudzień 4, 2010

  Błędy:
  – brak polskich znaków na wykresach
  – brak możliwości zamówienia plakatu – wraca do poprzedniej strony wraz z komunikatem że nie można teraz wydrukować wykresów
  – brak wszystkich zdjęć

 • marylka


  Grudzień 17, 2010

  Czy mozliwe jest zamówienie drzewa z parafii Lwów i ile to kosztuje?

 • Edmund


  Luty 24, 2011

  Wszystko co za darmo jest dobre

 • Aga


  Wrzesień 26, 2011

  Dlaczego nie działa żadne drzewo? Czy cała praca z kompletowaniem danych właśnie wyleciała w powietrze?
  Nie mówiąc o plakacie, którego te żnie da się otworzyć.

 • tomek


  Maj 21, 2012

  głupie to

 • Magda


  Kwiecień 6, 2013

  Witam. Ja i moj partner mamy wspólnych przodków – moich prapradziadków a jego pradziadków. Jak zrobić wykres naszego dziecka, tak aby Ci wpólni przodkowie nie pojawiali się w dwóch miejscach – od mojej i partnera strany ? Proszę o radę.

 • jan


  Styczeń 31, 2014

  piękne są te wzory:)

 • Agata


  Wrzesień 27, 2017

  Witam, mam problem z wygenerowaniem plakatu aby zawierał zdjęcia osób, które są zawarte w drzewie :/ Na stronie wszystko ładnie, pięknie ale na wygenerowanym drzewie zdjęć nie ma.. Jak rozwiązać ten problem?

 • Jolanta


  Styczeń 15, 2018

  Witam, mam dwa pytania. Otworzyłam kilka lat temu swoje drzewo i nie mogłam się do niego dostać, więc zaczęłam tworzyć nowe od początku. W tamtym drzewie mam dużo wiadomości czy jest możliwość połączenia tych drzew w jedno.
  A drugie pytanie: czu mogę na tym samym adresie stworzyć inne drzewo dla całego rodu ale wychodząc od pradziadek a nie ode mnie. Dziękuję.

 • Joanna


  Lipiec 5, 2018

  Prowadzę 3 drzewa genealogiczne. Rodziny Bastów, Zawadzkich i Majłowskich. Jak wydrukować (wygenerować) drzewo np. rodziny tylko Zawadzkich – wszystkich.
  W opcjach jest tylko „wszyscy” więc generuje mi rodzinę Basta, Zawadzkich i Majłowskich razem.
  Proszę o podpowiedź. Dziękuję i Pozdrawiam – Joanna Basta

 • Basia


  Listopad 27, 2018

  Witam serdecznie,
  Gdzie muszę ‚kliknąć’ żeby stworzyć drzewo w formie plakatu do wydruku?
  Pozdrawiam,
  Basia