Wyróżnione Strony Genealogiczne 2010!

Poszukiwanie krewnych i przodków jest obecnie bardzo popularnym i zajmującym zajęciem, niezależnie od wieku osoby, która chce zmierzyć się z tym tematem. Wszyscy poszukiwacze, czy Ci początkujący czy zawodowi genealodzy mają jeden cel: dowiedzieć się "kim jestem?", "skąd pochodzę?" i "jakie są moje korzenie?"

Właśnie dlatego powstaje coraz więcej stron specjalizujących się właśnie tym temacie, kierujących początkującymi poszukiwaczami wyznaczając kierunki kolejnych działań. Coraz więcej stron stworzonych z myślą o rodzinie, aby ułatwić poszukiwania kolejnym pokoleniom.

Obecnie internet jest jednym z najpopularniejszych źródeł, od których zaczynamy wszelkie działania. Bazy danych dostępne online pozwalają znaleźć odpowiedź na najczęściej zadawane pytanie przez początkujących: "od czego mam zacząć?" Może dzisiejsza prezentacja zainspiruje Was samych i samodzielnie zaczniecie tworzyć własne strony genealogii rodziny, by później Wasi przodkowie mieli piękną pamiątkę!

TOP 50 Strony Genealogiczne 2010 premiowane przez MyHeritage.pl:

Archiwum Główne Akt Dawnych w Warszawie - Archiwum udostępnia posiadane archiwalia, wykonuje w nich kwerendy i poszukiwania archiwalne, udziela informacji na piśmie, drogą pocztową i e-mailem oraz ustnie bezpośrednio i telefonicznie. Wykonuje reprodukcje z posiadanych materiałów archiwalnych; w oparciu o statut archiwum, zarządzenia i regulacje.

Archiwum Państwowe w Krakowie - Strona zawiera  informacje o zespołach i zbiorach archiwalnych przechowywanych w Archiwum Państwowym w Krakowie i jego oddziałach zamiejscowych w Bochni, Nowym Sączu, Nowym Targu i Tarnowie można znaleźć w Systemie Ewidencji Zasobu Archiwalnego (SEZAM).

Burzyńscy - historia rodziny - Strona poświęcona rodzinie Burzyńskich oraz przyjaciołom. Dzieje rodziny, znalezione najstarsze dokumenty, pochodzenie rodziny z dawnej Galicji.

Bydgoskie Towarzystwo Heraldyczno - Genealogiczne - Celem Towarzystwa jest rozwijanie, pogłębianie i upowszechnianie badań z dziedziny heraldyki i genealogii jako nauk pomocniczych historii, troska o prawidłowy rozwój sztuki heraldycznej, rozwój biografistyki.

Drzewo genealogiczne rodziny Haruday/Hurdaj - Strona zawiera informacje o rodzinie Hurday/Hurdaj jak również rodzinach spokrewnionych. Dane przedstawione są w sposób alfabetyczny  według nazwisk jak również w postaci graficznej.

Drzewo genealogiczne rodu Łazarów - Strona genealogiczna poświęcona osobom o nazwisku Łazar w całej Polsce, których jest 2372.  Ponadto na stronie znajdują się piękne galerie fotografii czarno-białej rodzin Łazarów.

Drzewo genealogiczne rodziny Schultz - Genealogia rodziny Schulz i osób spokrewnionych, a także wspomnienia wojenne i ciekawe historie rodzinne.

Drzewo genealogiczne rodziny Wójcickich z Mistowa - Drzewo istnieje w internecie od 10 lat. Zawiera ponad 4 tysiące osób i ponad tysiąc nazwisk rodzin spokrewnionych z Wójcickimi z Mistowa k. Mińska Mazowieckiego, Plucińskimi z Opatowca, Pieńkowskimi z ziemi nurskiej oraz Szychowskimi z okolic Łodzi.

Dzieje rodu Ficek (Fietzek) - Strona zawiera informacje o rodzinach Ficek (Fietzek), stare dokumenty rodzinne, drzewo genealogiczne jak również historię rodu.

Family Cyparski -  "CYPARSKI - międzynarodowa strona genealogiczna i centrum informacji o rodzinie. Skuteczne wskazówki dla innych osób poszukujących korzeni rodzinnych.

Fahnen - przodkowie w cesarsko - królewskie armii - Serwis poświęcony naszym przodkom, żołnierzom cesarsko-królewskiej armii i Legionów Polskich. Znajdziesz tu wskazówki jak szukać wiadomości o służbie wojskowej swoich przodków.

Genealogia rodu Wąsowskich (Wąsowiczów z Małopolski) - Strona zawiera informacje o rodzinie Wąsowskich, drzewo genealogiczne, zdjęcia rodzinne, dokumenty, forum rodzinne oraz pamiątkową księgę gości.

Genealogia rodziny Lech - Genealogia rodziny Lechów od końca XVI wieku do czasów współczesnych. Koligacje rodzinne, fotografie, dokumenty, nagrobki.  Informacje współczesne  o urodzinach, ślubach i pożegnaniach.
Forum dyskusyjne gdzie można zasięgnąć informacji o wybitnych członkach Rodziny, od zamordowanych w 1940 roku w Katyniu po uczestnika „Procesu szesnastu” w Moskwie.

Genealogia rodziny Złotowski - Stronka  jest krótką informacją na temat osiągnięć założyciela i nie tylko  w dziedzinie poszukiwania przodków w które włączyło się parę osób i to sobie bardzo cenię.

Genealogia rodziny Zolich - Strona zawiera informacje o rodzinie Zolich oraz rodzinach spokrewnionych, wszystkie informacje są przedstawione z datami, tworzą jakby księgę rodziny. Ponadto znajdują się tam drzewa genealogiczne rodziny Zolich jak również pamiątkowe fotografie, dokumenty, oraz księga gości.

Genealogiczne Rodzinne Archiwum Rodziny Lewandowskich - Strona rodziny Lewandowskich opisana w formie archiwum - księgi, znajduje się tam również drzewo genealogiczne rodziny, powiązane drzewa, jak również wykaz nazwisk.

Lubuskie Towarzystwo Genealogiczne - Witryna internetowa Lubuskiego Towarzystwa Genealogicznego zawiera informacje związane z bieżącą działalnością Towarzystwa. Znaleźć na niej można ogłoszenia o kolejnych spotkaniach miłośników genealogii, aktualnie realizowanych projektach, forum dyskusyjne, informacje o członkach oraz zdjęcia ze spotkań.

Małopolskie Towarzystwo Genealogiczne -  Strona Małopolskiego Towarzystwa Genealogicznego skupia miłośników genealogii. Towarzystwo działa od 2005 roku w Krakowie. Współpracujemy z Biblioteką Jagiellońską i Archiwum Państwowym w Krakowie, dygitalizując materiały przydatne w poszukiwaniach historii przodków. Naszą pracę można oglądać w zakładce ,,Biblioteka cyfrowa". Pragniemy pomóc osobom, zaczynającym poszukiwania genealogiczne.

Molendowie - genealogia rodziny -  Rodzinna strona genealogiczna Molendów z Wielkopolski i Kujaw, przedstawiająca dzieje rodu od XVIII w. Zawiera wiadomości o życiu, ubiorze oraz domostwach chłopów wielkopolskich, opisuje historię miejscowości związanych z rodziną, zawiera też blog genealogiczny, który w sposób dostępny dla każdego opowiada o poszukiwaniach przodków.

Poznań Project - Przeszukiwanie bazy małżeństw -  Strona Poznań Project zawiera wyszukiwarkę ślubów zawartych w latach 1820-1889 w Wielkopolsce. Projekt indeksowania wielkopolskich ślubów istnieje już 10 lat i wykonywany jest przez ochotników-genealogów z kraju i zagranicy, pod kierunkiem Łukasza Bieleckiego.

Rodzina Kaczanowskich - Strona poświęcona rodzinie Kaczanowskich. Znajduje się na niej forum, księga gości oraz zasłużeni Kaczonowscy.

Ród Niewiarowiczów - Strona poświęcona rodzinie Niewiarowiczów możemy na niej znaleźć piękne stare fotografie, drzewo rodowe oraz ważne dokumenty rodzinne.

Strona genealogiczna poświęcona rodzinom Rogozińskich - Strona zawiera liczne informacje o rodzinie, pochodzenie nazwisk, mapy, własną encyklopedię i oraz liczne linki.

Strona genealogiczna rodziny Formanowicz z Wielkopolski - Strona zawiera liczne biografie, badania nazwiska oraz informacje o rodzinach skoligaconych.

Strona genealogiczna rodziny Gwóźdź - Strona zawiera liczne zdjęcia rodzinne, drzewo genealogiczne, oraz księgę gości.

Strona genealogiczna rodziny Jazdonów - Strona zawiera informacje o rodzinie, drzewo genealogiczne, biografie, etymologię nazwisk, zdjęcia oraz ważne wydarzenia rodzinne.

Strona genealogiczna rodziny Karpowiczów - Strona zawiera informacje o dziejach rodu, zdjęcia, herb oraz pamiątkową księgę gości.

Strona genealogiczna rodziny Łyczkowskich - Strona poświęcona historii starożytnych rodów Łyczkowskich herbów Sulima, Trzaska i innych. Weterani wojskowi i powstań wyzwoleńczych, ofiary represji politycznych z tych rodzin. Dane o szlachcie Wielkiego Księstwa Litewskiego, mapy historyczne. Dostępna jest m.in. w języku białoruskim, rosyjskim i angielskim.

Strona genealogiczna rodziny Machowicz - Strona genealogiczna rodziny Machowicz i rodzin spokrewnionych. Strona ta ma być początkiem wykonania pełnej genealogii Rodziny, oraz ma pomóc w odnalezieniu jej członków.

Strona genealogiczna Ornatowski - Strona jest poświęcona genealogii, heraldyce. Znajdują się na niej ciekawe zbiory genealogiczne, słownik genealogiczny, wyszukiwarki oraz linki.

Strona genealogiczna rodziny Paruszewskich - Strona Rodziny Paruszewskich. Historia, poszukiwania, genealogia - ale również i teraźniejszość.

Strona genealogiczna rodziny Pfeifferów z Sandomierza - Strona przedstawia członków rodziny do siódmego pokolenia. Poszczególne noty biograficzne są ilustrowane zdjęciami i dokumentami. Na stronie jest także dział "Poszukiwania" - przeznaczony dla osób noszących to samo nazwisko oraz osobne miejsce poświęcone Kresom, z których wywodzi się większość naszych przodków.

Strona genealogiczna rodziny Popek - Strona poświęcona genealogii rodziny Popek. Dostępna w kilku językach pozwala również obcojęzycznym członkom rodziny udzielać się na stronie i czerpać z niej informacje.

Strona genealogiczna rodziny Rychlik - Strona rodu Jana Rychlik z Biskowic oraz rodów z nim powiązanych: Świrta z Połągwi (Brody Iłżeckie), Pęśko z Humina, Pilaszek z Woli Szydłowieckiej oraz Pilaszek z Nowej Wsi koło Szymanowa, Rojek z Humina,  Sobczak z Humina, Skrok ze Słupca. Rozpoczęłam "od liścia kołysanego wiatrem; liść zmienił się w drzewo, drzewo rosło, rozpościerając niezliczone gałęzie i wypuszczając fantastyczne korzenie" i ciągle myślę "Jak, odmalowując pień, nie zgubić punktu wyjścia, owej kruchej, lśniącej lekkości liścia?"

Strona genealogiczna rodziny Stankiewicz -  Portal dla wszystkich, którzy pasjonują się genealogią i poszukiwaniem przodków. Forum dyskusyjne o ludziach, miejscach, historii.

Strona genealogiczna rodziny Stanicki - „ Strona genealogiczna poświęcona rodzinom Stanicki, Stefańczyk, Kruk , Mozgiel i  spokrewnionych. Znaleźć tu można  informacje o rodzinie, drzewo genealogiczne, opis miejscowości, etymologię nazwisk, zdjęcia oraz ważne bieżące wydarzenia rodzinne.”

Strona genealogiczna rodziny Świrta - Strona zawiera informacje o rodzinie Świtra, drzewo genealogiczne, etymologię nazwisk.

Strona genealogiczna Rychwickich - Strona o szeroko pojętej historii rodziny Rychwickich (od 1788 r.), poszukiwaniach genealogicznych, miejscowościach oraz ciekawostkach z nimi związanych, a także o Kujawach, jego folklorze i życiu codziennym dawnych chłopów. Odzwierciedla życiową pasję, jaką dla właścicielki strony jest genealogia i nierozerwalnie z nią związana historia.

Strona genealogiczna Myszkowscy - Strona zawiera genealogię rodzin Myszkowskich h. Jastrzębiec z Polski i całego świata. Zakres rodzin Myszkowskich obejmuje również  wszystkie pozostałe rodziny Myszkowskich o nieustalonym pochodzeniu (inne herby, inna etymologia nazwiska).

Strona genealogiczna rodziny Ordyczyński - Strona jest poświęcona nazwiskom Ordyczyński, Stankiewicz, Feldman, Kiersnowski, Horst, Schönborn, Milili oraz rodzinom z miasta Leżajsk.

Strona genealogiczna rodziny Tokarzewskich - Na stronie znajduje się  Gałązka Drzewa Genealogicznego licząca dziewięć pokoleń. Fakt istnienia osób występujących w tych dziewięciu pokoleniach, oraz ich pokrewieństwa potwierdzane są dokumentami źródłowymi.

Strona genealogiczna rodziny Tórz - Strona przedstawia pokolenia rodzin Tórz i rodzin spokrewnionych w postaci graficznej, a mianowicie drzewa genealogicznego.

Strona genealogiczna rodziny Wajszczuków - Strona jest prowadzona w dwóch językach polskim oraz angielskim zawiera historię rodziny Wajszczuków, drzewo genealogiczne, mapy oraz ważne spotkanie rodzinne.

Strona rodziny Matusiak - Przychodzi taki moment w życiu, czasem poprzez napotkaną starą, pożółkłą fotografię, czasem przez stary, zniszczony zeszyt w kratkę lub też rozmowa z kimś kto jeszcze wiele pamięta i nagle budzi się w nas zainteresowanie naszymi przodkami. Skąd pochodzą nasi Rodzice, Dziadkowie czy Pradziadkowie? Stąd powstała inicjatywa by uratować od niepamięci to co jeszcze się da. Dowiedzieć się skąd pochodzimy, kim byli nasi przodkowie by w ten sposób oddać im to co należne - bez nich nie byłoby nas. Na stronie znajdują się drzewa genealogiczne, mały Herbarzyk Rodzinny, Galeria a także Forum Rodzinne.

Strona rodziny Orszulak - Strona zawiera wspomnienia rodzinne, spisane przez Zdzisława Orszulaka. Na stronie znajdują się również drzewo genealogiczne rodziny oraz rodzin spokrewnionych.

Strona rodziny Wojciecha Jagielskiego - Strona przedstawia dzieje rodziny Jagielskich, liczne albumy, forum oraz piękne wprowadzenie dlaczego powstał pomysł spisania historii rodziny.

Suwalskie Towarzystwo Genealogiczne - Strona zawiera dane dotyczące historii osadnictwa powiatu augustowskiego oraz sejneńskiego oraz listę nazwisk mieszkańców XIX-wiecznej Suwalszczyzny.

Szukaj Przodka - Strona zawiera liczne linki do stron zawierających treści przydatne zarówno początkującym genealogom jak i tym, którzy zajmują się poszukiwaniem przodków od wielu lat, ale do tej pory w znikomym stopniu korzystali z Internetu.

Tobiaszowie i rodziny spokrewnione - Strona przedstawia dzieje rodziny Tobiaszów jak i rodzin spokrewnionych, drzewo genealogiczne, strony rodzinne oraz mini galerię oraz ciekawe linki.

Towarzystwo Genealogiczno - Heraldyczne w Poznaniu - Towarzystwo Genealogiczno-Heraldyczne z siedzibą w Poznaniu jest organizacją o charakterze badawczym.Wydaje rocznik "Gens" zawierający rezultaty badań członków Towarzystwa. Na stronie Towarzystwa jest spis tematów organizowanych wykładów, spis treści dotychczas wydanych roczników, fragmenty zamieszczonych w nich artykułów, oferty wydawnictw i inne informacje z dziedziny genealogii i heraldyki.

Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne - "Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne "Gniazdo" jest stowarzyszeniem zrzeszającym genealogów i pasjonatów genealogii, których poszukiwania rodzinne zahaczają o szeroko pojęty obszar Wielkopolski. Dzięki stronie internetowej i forum każdy może znaleźć pomoc i odpowiedź na nurtujące go pytania historyczne i genealogiczne, zaś rodzinna atmosfera spotkań i wycieczek sprzyja integracji i zawieraniu nowych, ciekawych znajomości.


Komentarze (13) Trackbacki (4)
 1. Organizacjew/w prawie wogóle nie robią kwerendy urodzin (czy to chrztów) , a jak mając nawet bazę małżeństw , a nie majć imion ich rodziców szukać poprzednich pokoleń/
 2. o.k.
 3. Sehr geehrte Damen und Herren,
  bitte erlauben sie mir, Ihnen einen Teil meiner Forschung vorzustellen. Es gibt da für mich einige Ungereimtheiten. Offensichtlich besaß die Zurek – Familie ein Erbgut. Meines Wissens aber standen Güter zur damaligen Zeit in Polen nur Adligen zu. Vielleicht kann Einer von ihnen mir mit seinem Wissen weiterhelfen ?
  Mit freundlichem Gruß
  Werner Zurek

  Panie i Panowie,

  Proszę pozwolić mi przedstawić Państwu niektóre z moich badań. Istnieją pewne niespójności nie dla mnie. Oczywiście miał Zurek - dziedzictwo rodziny. Do mojej wiedzy, jednak towary były w tym czasie w Polska tylko do szlachty. Może jeden z nich może mi pomóc swoją wiedzą?

  Z poważaniem,
  Werner Zurek

  Ladies and Gentlemen,

  please allow me to introduce you to some of my research. There are some inconsistencies there for me. Obviously had the Zurek - family heritage. To my knowledge, however, goods were at that time in Poland only to nobles. Maybe one of them can help me with his knowledge?

  Sincerely,
  Werner Zurek

  Grotowscy (Grotowski) die in Grotów Stary wohnten, haben Żurowie geerbt. Im Jahre 1537 hat Pawel, Sohn des Maciej, genannt Żur von Grotów, das Gut von Stanislaw Grotowski geerbt. Der Sohn des Pawel, Stanislaw, genannt Żurek (d.h. Sohn des Żur), hat mit seiner Ehefrau Anna Belska, Tochter des Pawel (Belski) im Jahre 1560 notariell beurkundet und eine Verpflichtung ins Grundbuch eingetragen, über das lebenslange Erbgut mit seiner Ehefrau Anna von Belski, Tochter des Pawel (Belski)
  (Zs. Gr. Czers. 10 B f. 225; 27 f. 114; 30 f. 866; 31 f. 748).

  Stanislaw (Zurek) hatte zwei Söhne, Jerzy und Ludwik. Jerzy wurde im Jahre 1583 von den Söhnen von Adam Boruta wegen eines Überfalls angeklagt.
  Im Jahre 1603 ist Ludwik (Zurek) mit den Söhnen seines Bruders Jerzy, Adryjan, Anna und Barbara in die Stadt Bodzew gezogen. Später hat Adryjan mit seiner Frau „von Dubielski“ über das lebenslange Erbgut vor dem Notar im Jahre 1617 beurkundet.
  (Zs. Gr. Czers. 51 f. 1033; Perp. Czers. 2 f. 388; Zs. Warec. 21 f. 757 i 789)
  Na Grotowie Starym dziedziczyli Grotowscy Zurowie. Pawel, syn Macieja, zwany Zur z Grotowa, otrzymal zapis od Stanislawa Grotowskiego 1537 r. Syn jego Stanislaw, zwany Zurek, zeznal 1560 r. zapis dozywocia z zona, Anna z Belskich, corka Pawla (Zs. Gr. Czers. 10 B f. 225; 27 f. 114; 30 f. 866; 31 f. 748). Synowie jego: Jerzy i Ludwik. Jerzy pozwany o napad 1588 r. przez synow Adama Boruty, a Ludwik wespoz dziecmi Jerzego: Adryjanem, Anna i Barbara, wyprowadzony do Bodzewa 1603 r. Adrian zeznal 1617 r. zapis dozywocia z zona z Dubielskich (Zs Gr. Czers. 51 f. 1033; Perp. Czers. 2 f. 388; Warec. 21 f.
  757 i 789).
  Grotowscy Zurowie inherited Grotów Stary. Pawel, the son of Matthew, called Zur from Grotów, received the record from Stanislaus Grotowski in 1537.
  His son Stanislaus , called Zurek, witnessed in 1560 the record of the life
  estate with his wife, Anna from Belski, Paul's daughter (Zs. Gr.Czers. 10 B
  f. 225; 27 f. 114; 30 f. 866; 31 f. 748). His sons: George and Louis. George,
  accused of the robbery in 1588 year by sons of Adam Boruta, and Louis
  together with George's children: Adrian, Anna and Barbara, led out to
  Bodzewo in 1603. Adrian witnessed in 1617 the record of the life estate with
  his wife from Dubielscy (Zs Gr. Czers. 51 f. 1033; Perp. Czers. 2 f. 388;
  Warec. 21 f. 757 and 89).

  Quellenangaben:
  Perp. Cz. Akta grodzkie czerskie, zwane Perpetuitatis.

  Zs. gr. czers. Akta ziemskie i grodzkie czerskie.

  Zs. warec. Akta ziemskie wareckie.

  Grotowski z Borutów
  N. Żurowie Grotowski
  Paweł
  Maciej z Grotowa Żur
  Stanisław Grotowski 1537
  Stanisław Żurek
  Anna Belski
  Paweł
  Jerzy
  Ludwik
  Jerzy
  Adrian
  Anna
  Barbara 1603
  Adrian 1617
  N. Dubielski
  Ludwik
  Na Grotowie Starym dziedziczyli Grotowscy Żurowie. N. Żurowie Grotowski 160. Paweł,m Paweł 161. syn Macieja, zwany Żur z Grotowa, otrzymał zapis odm Maciej z Grotowa Żur 162. Stanisława Grotowskiego 1537 r.m Stanisław Grotowski 1537
  163. Syn jego Stanisław, zwany Żurek, zeznał 1560 r. zapis dożywocia z żoną,m Stanisław Żurek 1560
  164. Anną z Belskich,k Anna Belski 165. córką Pawła (Zs. Gr. Czers. 10 B f. 225; 27 f. 114; 30 f. 866; 31 f. 748).m Paweł 166. Synowie jego: Jerzy im Jerzy 167. Ludwik.m Ludwik 168. Jerzy pozwany o napad 1583 r. przez synówm Jerzy
  Ludwik wespół z dziećmim Ludwik 171. Jerzego:m Jerzy 172. Adryjanem,m Adrian 173. Anną ik Anna 174. Barbarą, wprowadzony do Bodzewa 1603 r.k Barbara 1603
  175. Adryjan zeznał 1617 r. zapis dożywocia z żoną zm Adrian 1617
  176. Dubielskich (Zs. Gr. Czers. 51 f. 1033; Perp. Czers. 2 f. 388; Zs.
  Ludwik procesował wuja swegom Ludwik

  Villages „Zurek”
  1. Bodzewa
  2. Borutów w województwie wołyńskiem
  3. część Brankowa
  4. część Brankowa i Woli
  5. część Dąbrówki i Roszcz
  6. część Gozlina
  7. część Gozlina
  8. część Grotowa
  9. część Grotowa Górnego i Brankowa
  10. część Grotowa-Nagórnego
  11. część Grotowa-Nagórnego i Nadolnego, Brankowa i Woli
  12. część Jastrzębi
  13. część Jastrzębi
  14. część Młądza
  15. część na Grotowie
  16. część na Grotowie-Borutach
  17. część swoją na Borutach
  18. część swoją na Borutach
  19. część swoją na Borutach
  20. część swoją na Borutach
  21. część swoją na Grotowie
  22. część swoją na Grotowie
  23. część swoją na Grotowie
  24. część swoją na Grotowie-Nagórnym
  25. część swoją na Grotowie-Nagórnym
  26. część swoją na Grotowie-Nagórnym
  27. część swoją na Grotowie-Nagórnym
  28. część Wodziczny
  29. części Iłowca, w bełskiem
  30. części swoje na Grotowie-Nagórnym i Nadolnym
  31. do Bodzewa
  32. do Grotowa
  33. działu Grotowa Starego
  34. Grotowa
  35. kościołowi w Olexowie
  36. na Dąbrówce
  37. na Grotowie Nadolnym v. Starym
  38. Na Grotowie Starym
  39. na Grotowie-Nagórnym
  40. na Grotowie-Nagórnym
  41. Na Grotowie-Nagórnym
  42. na Lichanicach i Zawadach
  43. pewne grunta w Grotowie-starym
  44. Podpisał z ziemią czerską
  45. różne części na Grotowie
  46. schedę swoją na Widowie
  47. Sniadków
  48. Strzyżów
  49. w sądzie ziemskim sanockim
  50. W W. Ks. Litewskiem
  51. w województwie trockiem
  52. w zakonie Dominikanek w Górze
  53. z województwa trockiego
  54. z województwem wołyńskiem
  55. z województwem wołyńskiem
  56. z ziemią czerską
  57. z ziemią czerską
  58. z ziemią czerską
 4. I'm pretty pleased to uncover this page. I want to to thank you for your time for this particularly fantastic read!! I definitely really liked every part of it and I have you book-marked to look at new stuff on your blog.
 5. Poszukuję rodziny Bieleckich z Poznania i Kiekrza. Ich ojciec Roman Bielecki był bratem mojego ojca Kazimierza Bieleckiego z Krakowa. Obaj niestety już nie żyją. Ale pamietam, że moje kuzynki i kuzyni byli w Krakowie. Prosze zatem o kontakt dla celów genealogicznych i ridzinnych -e-mail: kristofemus@wp.pl Krzysztof Bielecki oraz mój brat Marek Bielecki
 6. Projekt jest opuszczony? Dlaczego służba podtrzymania nie odpowiada na listy? Należy przez komentarze komunikować...

  Prośba zmienić zesłanie do strony Łyczkowskich na aktualną.
  http://www.lyczkowski.net/pl/main.html
 7. poszukuje dzieci i rodziny Adam Noga
 8. chyba sie podszywacie
 9. Poszukuje krewnych mojej mamy. Nazwisko Burzyński/a. Z tego co wiem to niektórzy z nich mieszkają między innymi w Niemczech, Rumuni i w Szwecji. Imiona jakie pamiętam: Józef, Michalina, Weronika, Helena... Gdyby ktoś z Państwa znał kogoś o nazwisku Burzyński bardzo proszę o kontakt e-mailowy Gosiaczek070785@wp.pl. Małgorzata z Poznania
 10. Poszukuję dla znajomych z Francji ich rodu z okolic Poznania (NW Tomysl) - o nazwisku JANAS. Musiał opuścić Polskę mając ok.20 lat - w latach 1910- 1930. Prosze o kontakt. .dziekuję! ..... jola_cw@onet.eu
 11. Informacje na temat rodzin: Gajosów, Guzików, Wojtalaków:
  http://mojarodzina.ovh.org/
 12. Na stronie http://www.coloraf.pl stworzyłam bardzo ładny projekt drzewa na płótnie.Polecam
 13. Poszukuję wiadomości o rodzinie Ernest z miejscowości Gruta, lub rodziny Ksprzykowska Marianna.

Dodaj komentarz

Zatwierdź

Dodaj komentarz
Dodaj imię
Dodaj e-mail
O nas  |  Prywatność  |  Poleć znajomym  |  Pomoc  |  Mapa strony
Copyright © 2016 MyHeritage Ltd., Wszystkie prawa zastrzeżone.