50 milionów Użytkowników na MyHeritage!

Komentarze4

Osiągnęliśmy prawdziwy kamień milowy! Obecnie na MyHeritage.com znajduje się ponad 50 milionów Użytkowników!

Od czasu naszego powstania w 2005 roku staramy się zaoferować naszym Użytkownikom najlepszy serwis dla rodzin online oraz satysfakcjonujące doświadczenia oferując narzędzia służące do badań i organizowania historii rodziny jak i współpracy z nią. A to wszystko za pośrednictwem interakcji i opinii, że jesteśmy w stanie ukształtować nasz obecny pakiet produktów na bardzo wysokim poziomie. To właśnie wasze oddanie oraz korzystanie z naszego serwisu sprawiło, że rok 2010 jest dla nas tak wielkim sukcesem. Udało nam się dokonać fuzji z firmą OSN GmbH wcześniejszym właścicielem portalu moikrewni.pl poszerzyć naszą sieć w znaczny sposób w Europie Wschodniej. Jesteśmy dostępni w 36 językach i pracujemy nad nowymi wersjami, a nasz zespół stale pracuje poprzez dialog z wami w celu uproszczenia interfejsu podczas tworzenia bardziej zaawansowanych funkcji. Efekt pracy naszych techników można zobaczyć w naszych ostatnio wprowadzonych funkcjach:
Osi czasu oraz Księdze czasu
.

Zespół MyHeritage nie może być szczęśliwszy w tym momencie! Mario Ruckh, nasz dyrektor ds. globalnego marketingu powiedział: „To naprawdę wspaniały moment dla nas móc widzieć jak wiele osób z przyjemnością korzysta z naszych usług.” Chcielibyśmy podziękować naszym oddanym Użytkownikom na całym świecie. Czy korzystasz z naszej strony dla przeszukiwań tysięcy genealogicznych baz danych, udostępniania setek zdjęć i filmów, tworzenia wykresów przodków, statystyk lub aby budować swoje drzewo genealogiczne chcemy podziękować Wam w tym miejscu za pomoc w osiągnięciu tak interesującego wyniku jakim jest 50 milionów Użytkowników.

Ciekawostka: Jeśli MyHeritage.com byłby krajem bylibyśmy 24 krajem na świecie co do wielkości populacji zaraz tuż po Włoszech, a przed Republiką Południowej Afryki 😉

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  Maj 6, 2010

  gratuluję, super 🙂

 • Jerzy K.


  Maj 7, 2010

  Życzę jak najszybszego podwojenia ilości użytkowników.
  Jednak w polskiej wersji nie można zapraszać nowych osób, a polskie litery się nie pokazują. A drzewa nie można budować bez funkcji relacji kołowej. Nieprawidłowo albo wcale nie działają niektóre inne funkcje.
  Gratuluję zespołowi MyHeritage.

  • Justyna


   Maj 7, 2010

   @Panie Jerzy, tak prawda jest z zaproszeniami. Ten problem jest zgłoszony technikom – ale naprawa jeszcze potrwa – poinformujemy na Blogu jak tylko zostanie to zreperowane jak również pojawi się na ten temat post. Jeśli chodzi o polskie czcionki proszę nam to zgłosić na support@myheirtage.com – i dokładnie opisać jak Pan może z zrzutem ekranu gdzie ich brakuje – sprawdzimy to i naprawimy. Relacja kołowa będzie – jeszcze nie jest wyznaczona data wprowadzenia tej funkcji, ale nie potrwa to długo również poinformujemy o tym na Blogu. Jak zauważa Pan, że coś nie działa albo działa nieprawidłowo proszę nam to również zgłosić ale z dokładnym opisem – wszystko sprawdzimy i postaramy się to naprawić.

   Serdecznie pozdrawiamy.

 • Jerzy K.


  Maj 8, 2010

  Niektóre zauważone nieprawidłowości:

  – „zaproś nowych krewnych” – nie pokazuje polskich liter
  – jeszcze nigdy mimo wielu prób nie udało mi się ściągnąć z MyHeritage pełnego pliku gedcom ze zdjęciami i albumami
  – po wprowadzeniu pliku gedcom z moikrewni do FTB nie pokazuje polskich liter z tegoż pliku co dyskwalifikuje FTB jako narzędzie do pracy z drzewem.

  Pozdrawiam z Rzeszowa i dalej czekam na prawidłowe działanie polskiej wersji MH.