Pattinson – potomkiem Drakuli?

Komentarze2

A na weekend pewna ciekawostka: w USA twierdzą bowiem, że wcielający się w rolę wampira Edwarda Cullena, Brytyjczyk znany z filmu „Zmierzch”- jest dalekim potomkiem…Vlada Palownika, lepiej znanego jako Drakula. Ten XV-wieczny szlachcic ze względu na wyjątkowo krwawe traktowanie swoich oponentów, stał się pierwowzorem wampira, bohatera licznych powieści i filmów. Cytowani przed media genealodzy dowodzą, że Pattinson jest spokrewniony właśnie z legendarnym Drakulą.

Prześledzenie historii jego rodziny aż do czasów Vlada było trudne, ale jednak możliwe. Okazało się, że granie przez niego Edwarda jest zupełnie uzasadnione i logiczne. Bez magii czy mitów znaleziono dowody na to, że w rodzinie Pattinsona były osoby pochodzenia szlacheckiego, podejrzewane o wampiryzm, jak również i sam hrabia Palownik, znany jako Drakula.

Ponadto, odkryto, że Robert Pattinson jest powiązany z brytyjską rodziną królewską. Książę William i książę Harry są dalekimi kuzynami Pattinsona, a natomiast Vlad Palownik był ich odległym wujkiem.

Hmm…Co o tym sądzicie?

Zdjęcie i źródło: pudelek.pl

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • karolinka


    Lipiec 4, 2010

    Vlad III Dracul nie mial potomkow

  • mądrala


    Sierpień 2, 2010

    ale jego ojciec miał drugie dziecko ;p