MyHeritage – teraz i w języku słoweńskim!

Komentarze1

W tym tygodniu dodaliśmy kolejny język do MyHeritage.com a mianowicie język słoweński, więc witryny rodziny mogą być teraz wyświetlane w 36 różnych językach. W opcji zmiany języka na stronie MyHeritage w prawym dolnym rogu można zobaczyć, iż słoweński został dostępny. Słowenia jest małym państwem położone w Europie Środkowej, posiadające niewielki odcinek 46,6 km dostępu do Morza Adriatyckiego.

Otrzymaliśmy wiele próśb dotyczących wprowadzenia słoweńskiej wersji. Cieszymy się, iż jesteśmy w stanie oferować MyHeritage i w tej właśnie wersji językowej. MyHeritage jest już w kilku językach Europy Środkowej, w tym słowackim, czeskim, chorwackim oraz serbskim, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni, iż udało nam się dopisać słoweński do tej listy. Wielu z tych, których korzenie sięgają w Europie Środkowej i na Bałkanach – w szczególności w byłej Jugosławii będzie mogło teraz łatwiej odszukać swoich przodków z tego regionu.

Dla tych z Was, którzy nie znają języka słoweńskiego i niewiele wiedzą na temat Słowenii chcielibyśmy zaznaczyć, iż język słoweński jest głównie używany w Słowenii, jednakże także w niektórych sąsiadujących krajach.  Na całym świecie jest ponad 2 mln osób mówiących w tym języku.

Mamy nadzieję, iż mieszkańcy Słowenii i nie tylko będą albo już korzystają z tej nowej opcji językowej!

Kliknij TUTAJ, aby wyświetlić stronę główną słoweńskiej wersji. Duże podziękowania na łamach Bloga składamy naszemu genealogowi i menadżerowi ds. tłumaczeń Danielowi Horowitzowi oraz naszemu słoweńskiemu zespołowi do spraw tłumaczeń czyli dla Vojko Grobovsek, Miha Russe, Vlasta Knapić i Jure Peternel.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Piotrek


    Lipiec 30, 2010

    brawo, i witamy na MyHeritage.com 🙂