Nowa funkcja: Kopia zapasowa Twojego drzewa i zdjęć!

Komentarze1

Czy Twój komputer uległ kiedykolwiek awarii? Bądź miał też wirusa, lub jakiś inny groźny przypadek? Nie obawiaj się – mamy dla Was miłą niespodziankę! Mianowicie mamy przyjemność ogłosić, że udostępniliśmy naszą nową usługę do tworzenia kopii zapasowej. Ma to na celu zapewnienie dodatkowej ochrony własnego drzewa genealogicznego oraz zdjęć, aby trzymać je w bezpiecznym miejscu, z którego można zawsze odzyskać utracone informacje!

Tę usługę można znaleźć w zakładce „Drzewo genealogiczne” w swojej witrynie rodziny, jak widać na poniższym rysunku.

Po zarejestrowaniu się wszystkie dane drzewa i zdjęcia będą automatycznie raz na miesiąc zapisywane. Dane przechowywane są w bezpiecznym miejscu-  serwerze chronionym hasłem w serwisie naszego partnera Amazon.com.

Usługa zapewnia regularne tworzenie kopii zapasowych jest ratunkiem w przypadku wystąpienia problemów z danymi. Czasami użytkownicy przypadkowo usuwają dane, zupełnie przez pomyłkę dlatego też serwis umożliwia tworzenie kopii zapasowej w celu pobrania różnych wersji danych zapisanych w danym czasie. Możesz również być bardziej zrelaksowany współpracując z innymi członkami w witrynie, a szczególnie z tymi, którzy dopiero zaczynają i mają mało doświadczenia czy z komputerami czy też z genealogią. Jeśli po jakimś czasie odkryjesz iż coś jest nieprawidłowe, masz starszą wersję kopii zapasowej w pliku, który można łatwo odzyskać.

Pobieranie kopii zapasowych jest bardzo łatwe. Kiedy korzystasz z usługi, wystarczy kliknąć na jedną z kopii zapasowych w menu, a następnie zweryfikować swoją tożsamość za pomocą hasła. W krótkim czasie kopia zapasowa zostanie utworzona i będzie gotowa do użycia. Zostaniesz poinformowany o tym poprzez e-mail. Uwaga: Usługa tworzenia kopii zapasowej jest dostępna tylko dla webmasterów.

(kliknij, aby powiększyć)

Usługa może być włączona tak długo, jak tylko chcesz. Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z kopii zapasowej od momentu rezygnacji przez kolejne 30 dni kopia zapasowa drzewa zostaje ostatni raz utworzona. Zawsze możesz wrócić do tworzenia kopii zapasowej!

Dlaczego też więc nie spróbować? Jeśli podoba Ci się nowa usługa tworzenia kopii zapasowych to zamówienie jej kosztuje 2,50€ na miesiąc. Usługa jest dostępna zarówno dla członków podstawowych jak i Premium.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Felix


    Kwiecień 12, 2016

    foto tapety