Nowa Strona Profilowa już online!

Komentarze8

Mamy dla Was świetne informacje! Długo wyczekiwana nowa strona profilowa już online. Aby ją zobaczyć kliknij na zakładkę Drzewo Genealogiczne – Osoby – oraz wybierz profil, który chcesz edytować!  Pamiętajcie to jest dopiero pierwsza wersja – strony profilowej będziemy ją jeszcze dla Was udoskonalać!

Bogata oferta profili w różnych dziedzinach w tym przebieg życia najważniejszych wydarzeń pokazanych na mapie, które czynią go idealnym dla dzięki czemu użytkownik może samodzielnie zdefiniować, a jednocześnie zróżnicować ciągle zmieniający się charakter własnej rodziny. Wydarzenia takie  jak urodziny i data ślubu, a dokładnie ich daty mogą być wprowadzane elastyczne jest to nowa funkcja przydatna dla rodzin, które nie znają dokładnej chronologii swojej rodziny. Terminy takie jak „około 1970”, „po 1980 r.”, a nawet „pomiędzy 1920 r. a 1921 r.” teraz można wprowadzić bez żadnych problemów.

A teraz przedstawimy Wam co zawiera nowa strona profilowa na przykładzie drzewa Jana Pawła II, a dokładnie profilu jego matki: Emilii Wojtyła (zd. Kaczorowska)! Poprzez kliknięcie na każdy obrazek – można go zobaczyć w pełnym rozmiarze!

Jak widzimy na powyżej załączonym obrazku, możemy edytować profil, a w nim każde informacje typu: biografia, informacje kontaktowe, edukacja (Rys. poniżej przedstawia widok po kliknięciu na Edytuj Profil)

Ponadto możemy daną osobę zobaczyć w drzewie genealogicznym jak również w Księdze czasu oraz Osi czasu. Dodatkowo dla aktywnych użytkowników jest możliwość edycji ich KONT, co pozwala między innymi na zmianę e-maila oraz hasła.  Rys. poniżej.

Czego nie można jeszcze pominąć to możliwość przeglądania zdjęć danej osoby również w formie pokazu slajdów jak i można też dodawać zdjęcia danej osoby. Pod zdjęciami umieszczona jest ‚Najbliższa rodzina’ danej osoby – najeżdżając na nazwisko znajdujących się tam krewnych możemy wyświetlić również ich profile. Ponadto, na głównej stronie profilowej znajduje się data urodzenia i śmierci jeśli dany członek rodziny nie żyje oraz miejsca tych wydarzeń, które można przedstawić na mapie. Oczywiście możemy też wyświetlić osoby, które przeglądały dany profil poprzez opcje: Kto oglądał?

Dla tych którzy również posiadają konta na Facebooku jest możliwość kliknięcia na opcję ‚Lubię to’! Co automatycznie będzie dodane do tablicy Facebooka przy waszym koncie!

Jak można zauważyć, istnieje możliwość ‚Edycji profilu’ w dwóch miejscach: poprzez klikając na ‚Edytuj Profil’ jak opisaliśmy powyżej jak również poprzez kliknięcie na Informacje, które znajdują się po wyświetleniu najbliższej rodziny (Rys. poniżej). Jedyna różnica pomiędzy tymi dwoma opcjami jest taka iż w zakładce ‚Informacje’, a dokładnie pod nią można dopisać swoje ‚Wspomnienia’ dotyczące danej osoby.

Kolejną nowością są ‚Wydarzenia’. Są one poukładane według dat w systemie słupkowym jak również miejsca gdzie one miały miejsce są zaznaczone w postaci ‚Historii ścieżki’ na mapie! Rys. poniżej

Mamy nadzieje, iż podoba Wam się nowa strona profilowa! Cieszymy się na Wasze opinie!

Twój Team MyHeritage!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  Lipiec 21, 2010

  jestem mega szczęśliwy z nowej strony profilowej, dziękuję 🙂

 • Andrzej Wójtowicz


  Lipiec 26, 2010

  Możliwośc okreslania dat jako około, przed, po itd bardzo potrzebna! Dziękuję.

 • Edyta


  Lipiec 27, 2010

  Podobne funkcje jak na moikrewni – podoba mi się!

 • Wiesiek


  Lipiec 29, 2010

  No nie, moikrewni zabrali mi przodków!!! Granda

 • Justyna


  Lipiec 30, 2010

  Dziękujemy za miłe komentarze!

  @ Panie Wiesławie, kto Panu zabrał przodków? Jeśli możemy jakoś Panu pomóc prosimy o zgłoszenie.

  Serdecznie pozdrawiamy.

 • Anna


  Styczeń 4, 2011

  Tak długo czekałam na tą stronę.Nareszcie mogę wpisać moich przodków i całą moją rodzinę.

 • Stanislaw


  Czerwiec 7, 2011

  Skąd tyle entuzjazmu? Międzynarodowa firma mająca w swym zamiarze (tak mniemam) „bawić” się naszymi danymi. Jesli tak, to gratuluję.

 • Rafał


  Czerwiec 22, 2011

  Nareszcie mogę zrobić coś solidnego dla siebie i moich bliskich.Bardzo fajna zabawa ,lubię takie tematy….Pozdrawiam…