Historie związane z Smart Matches i nie tylko!

Komentarze0

Chcielibyśmy Państwa zachęcić do wysyłania nam historii rodzinnych związanych z funkcją Smart Matches. Jeśli ktoś z Państwa odnalazł kogoś z krewnych za pomocą funkcji Smart Matches bądź za pomocą MyHeritage bardzo prosimy o napisanie do nas maila i przesłanie historii – chętnie opublikujemy ją na Blogu tak jak w wypadku Pani Teodozji Åkerlund (zd. Kiepura).


Może to również być historia związana z nazwiskiem jak to było w przypadku historii Pani Ewy Rejment. Czy też ogólna historia rodziny, którą nam przesłał Pan Andrzej Pfeiffer z Sandomierza.

Ponadto może to być również historia rodziny, krewnych których odnaleźliśmy dzięki naszemu działowi Poszukiwanie krewnych – poszukiwany, poszukiwana. Także sami widzicie Państwo jest tego troszkę. Wystarczy trochę dobrej woli i każdy może napisać historię związaną ze swoją rodziną!

Każda rodzina ma tradycję przekazywaną z ust do ust z pokolenia na pokolenie. Ta tradycja zawiera opowieści o wyprawach, o miejscach i ciekawe historie dotyczące członków rodziny.  Fotografie, dokumenty, artefakty często stanowią klucz do rodzinnych historii. Czasem wystarczy znaleźć jeden bądź dwa przedmioty, które w rodzinie zajmują wyjątkowo ważne miejsce i napisać związaną z nimi historię.  To może być paszport dziadka, zdjęcie ślubne a nawet jakiś mebel, przedmiot codziennego użytku. Tradycja związana z takim przedmiotem może dodać ważny szczegół do rodzinnej historii.

Także, jak sami widzicie – pomysłów może być pełno! Historie prosimy przesyłać na adres: justyna@myheritage.com

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony