Czy Smart Matches pomogły Ci w poszukiwaniach?

Czy Smart Matches pomogły Ci w poszukiwaniach?

Komentarze1

Funkcja Smart Matches jest jedną z najbardziej popularnych funkcji na MyHeritage.pl. Zawsze otrzymujemy e-maile od Użytkowników, którzy są bardzo zadowoleni z tej funkcji, iż dzięki niej mogli nawiązać kontakty z nowymi krewnymi. Na blogu staramy się przedstawiać historie naszych Użytkowników związanych z funkcją Smart Matches. Dotychczas przedstawiliśmy dwie: Pana Andrzeja z Sandomierza, i Pani Teodozji pochodzącej z Polski, obecnie mieszkającej w Szwecji.

Smart Matching ™ jest obsługiwana w MyHeritage.pl oraz nasz program na komputer Family Tree Builder. Przebiega w czasie rzeczywistym, w miarę dodawania kolejnych nazwisk do swojego drzewa genealogicznego.  Wyniki są dostępne w zakładce Drzewo genealogiczne – Smart Matching na MyHeritage jak również w Family Tree Builder. Jeśli ktoś korzysta tylko z wersji offline – zapraszamy do wypróbowania również w witrynie online!

Dzisiaj na łamach Bloga chcielibyśmy Was zapytać, czy Smart Matches pomogły Wam w poszukiwaniach krewnych? Jeśli jest ktoś, kto chciałby opisać swoją przygodę z Smart Matches – prosimy o komentarz  pod tym postem, oraz przesłanie nam swojej historii na na adres: justyna@myheritage.com. Wszystkie zgłoszone historie poza opublikowaniem na Blogu są również honorowane abonamentem Premium.

Zapraszamy, do wzięcia udziału w głosowaniu oraz zachęcamy, aby podzielić się z nami historiami związanymi właśnie z tą funkcją.


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Dajana


    Listopad 18, 2010

    Ja dzięki Smart Matches odnalazłam swoją rodzinę w Kanadzie, która opuściła Polskę tuż przed wybuchem II wojny światowej . Wyjechali wtedy prawie wszyscy bracia mojej babci. Babcia z dziadkiem też mieli wyjechać, ale już nie zdążyli- wybuchła wojna.
    Dopóki żyli dziadkowie i moi rodzice utrzymywali kontakt z rodziną za oceanem, ale gdy umarli ten kontakt się urwał. Ja byłam wtedy za młoda, by tym tematem się zająć… Zmieniło to się dopiero po kilkudziesięciu latach, gdy utworzyłam na portalu Moikrewni swoje drzewo genealogiczne. Długo myślałam jak dotrzeć i uzupełnić gałąź z Kanady… Stało się to możliwe dopiero na Myheritage dzięki Smart Matches ! Otrzymałam informację o inteligentnych dopasowaniach osób z mojego drzewa genealogicznego do osób w innych drzewach. Wśród nich był syn jednego z braci babci o charakterystycznym imieniu Telesfor, który urodził się jeszcze w Polsce. To nie mógł być przypadek! Napisałam do webmastera tego drzewa po polsku, że chciałabym skontaktować się z potomkami tego Telesfora, bo on i jego rodzice i wujkowie już nie żyli. Okazało się , że webmasterem był Francuz- pochodzi z rodziny już nieżyjącej żony Telesfora. Przepuścił mój list przez translator i odpowiedział, że spróbuje skontaktować się z córką Telesfora poprzez Facebook. Udało się! Obecnie mam już rozpracowaną całą rodzinę z Kanady, zapraszani są kolejni członkowie zza oceanu, poznajemy się poprzez dodawane fotografie. Spełniło się moje marzenie!!! Dziękuję Myheritage!!!