Jakie są Twoje genealogiczne postanowienia noworoczne?

Jakie są Twoje genealogiczne postanowienia noworoczne?

Komentarze1

Wczoraj zjadłam ostatnie ciastko… Od nowego roku nie palę, nie jem słodyczy, zapiszę się na kurs języka obcego, zacznę chodzić na aerobik, itp.

Często początek nowego roku skłania nas do podjęcia takich i wielu innych postanowień. Chcemy coś zmienić na lepsze w życiu i wyznaczamy często Nowy Rok na tę przełomową datę, po tym dniu ma być już inaczej, lepiej. Na początku nowego 2011 roku chcieliśmy Was zapytać: czy macie jakieś postanowienia noworoczne, ale związane z genealogią? Czy wyznaczacie sobie jakieś nowe cele każdego roku? I czy umiecie w tym wytrwać, czy też zapominacie o noworocznych postanowieniach już po kilku dniach albo w ogóle ich nie podejmujecie, bo nikt przecież nie powiedział, że 1 stycznia to najlepszy moment na rewolucję w życiu?

My przygotowaliśmy dla Was listę 6 postanowień genealogicznych, będziemy szczęśliwi jak weźmiesz udział w naszej ankiecie. Jeśli jakieś postanowienie nie znajdzie się na liście prosimy dopisać w komentarzach na Blogu lub w opcji inne w ankiecie. Zapraszamy!


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony