Co się stało w roku, w którym się urodziliśmy?

Co się stało w roku, w którym się urodziliśmy?

Komentarze1

Niekiedy zastanawiamy się co się wydarzyło w roku, w którym się urodziłem, bądź też urodziłam. Wiadomo, iż wszystkiego nie da się na raz zebrać. Możemy szukać w Wikipedii, zgodnie z określonym rokiem, lub szukać w innym miejscach typu wyszukiwarki.

Chcielibyśmy Wam przedstawić pewną bardzo interesującą stronę. Niestety jest ona tylko w języku angielskim, także Ci którzy radzą sobie z tym językiem – mogą skorzystać właśnie z niej. A mowa tutaj o stronie: WhatHappenedInMyBirthDateYear, czyli tłumacząc: Co stało się w roku, w którym się urodziłam/em.

Strona ta nie przedstawia wszystkich wydarzeń danego roku, jednakże zbiera najważniejsze wydarzenia danego roku, i przedstawia je w formie historyjki. Można dowiedzieć się bardzo interesujących rzeczy, o których nie mieliśmy wcześniej pojęcia.

Aby, przekonać się jak to działa, zobacz na przykładzie roku 1969, tutaj. Pamiętajcie, aby wyświetlić rok, w którym się urodziliście trzeba wpisać w wyszukiwarkę podaną na stronę, dany rok urodzenia np. 1983, poniżej rysunek.

Serdecznie polecamy!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Piotrek


    Styczeń 11, 2011

    fajne
    skzoda tylko że po angielsku 🙁