Zostań moją Walentynką…

Komentarze1

Dzisiaj na Blogu chcemy zaprezentować Państwu wyniki konkursu ogłoszonego na Blogu 14.02 – a więc w Walentynki. Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie – zwycięzcom jest Pan Piotr Gębała, który nadesłał korespondencję jaka miała miejsce pomiędzy jego siostrą Anną, a jej przyszłym mężem Dariuszem. Serdecznie gratulujemy!


Pan Piotr otrzymał kopie kartek oraz listów od swojej siostry i nam je przesłał. Historia wygląda następująco – listy i kartki przesyłał do Anny – Dariusz – nie podpisując się. Najstarsza kartka pochodzi z 1997 roku, a więc z przed 14 lat. Siostra Pana Piotra miała wtedy niespełna 16 lat, był to pierwszy rok znajomości Anny i Dariusza. Po 3 latach Pani Anna dowiedziała się kto jej przesyła Walentynki – okazało się, iż to zakochany Dariusz, gdyż w końcu odważył się podpisać po jedną z walentynek.

Z przyjaźni zrodziła się miłość i tak 14 lutego 2006 – doszło do zaręczyn a następnie rok później we wrześniu do ślubu. Anna i Dariusz mają teraz dwójkę wspaniałych dzieci – Oliwię i Alana.

Oto najstarsza walentynka przesłana przez Pana Piotrze – pochodzi ona z 1997 roku:

Walentynka z 14 lutego 1997 roku

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Piotrek


    Luty 28, 2011

    dziękuje 🙂