4. Westfalski Dzień Genealogów w Niemczech

4. Westfalski Dzień Genealogów w Niemczech

Komentarze2

W sobotę 26.03 marca odbył się 4. Westfalski Dzień Genealogów w Niemczech. Niespodziewanie na zjeździe pojawiło się około 1200 miłośników genealogii, co przeszło nawet najśmielsze oczekiwania samych organizatorów. Zjazd rozpoczął się o godzinie 10:00, a zakończył o godzinie 17.00. Na zjeździe poruszano dużo tematów związanych z genealogią regionu Westfalskiego jak również archiwów jakie znajdują się na tych terenach.

Ponadto, 52 firmy i towarzystwa genealogiczne wzięły udział w 4. Westfalskim Dniu Genealogów. Christian Loefke z Westfalskiego Towarzystwa Genealogicznego twierdzi, iż zainteresowanie genealogią z roku na rok się zwiększa.

Poniżej przedstawiamy galerię z tego wydarzenia:

Stanowisko MyHeritage, na zdjęciu Silvia da Silva - Country Manager dla Niemiec i Portugalii

Silvia tłumaczy różnicę pomiędzy programem Family Tree Builder, a witryną MyHeritage
Użytkownicy MyHeritage rozmawiają z Justyną Lerche - Country Managerem dla Polski

Wiele uczestników pytało Nas o plakaty drzewa genealogicznego – gdyż przygotowaliśmy kilka egzemplarzy, które zrobiły na odwiedzających ogromne wrażenie. Bardzo przyjemnie było również spotkanie z naszymi Użytkownikami, którzy mieli szereg pytań co do programu Family Tree Builder, jak również wersji online MyHeritage oraz serwisu plakatowego drzew genealogicznych!

Za odwiedziny serdecznie dziękujemy, i mamy nadzieję, iż będziemy mogli się spotkać wkrótce przy następnym tego typu wydarzaniu…kto wie, może kiedyś w Polsce.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  Marzec 29, 2011

  oby w Polsce, oby w Krakowie 🙂 albo jeszcze bliżej mnie 🙂

 • Lidia


  Marzec 30, 2011

  Pogratulować Pani Justynko!

  Oglądając ten krótki fotoreportaż można pomyśleć, że Zjazd miał miejsce w Polsce a nie w Niemczech :D. Oblegane było bowiem stanowisko nie Country Manager dla Niemiec i Portugalii lecz dla Polski!

  Pozdrawiam serdecznie –
  Lidia