4. Westfalski Dzień Genealogów w Niemczech

Komentarze2

Już 26 marca 2011 roku odbędzie się Westfalski Dzień Genealogów w Niemczech. Zjazd odbędzie się w sobotę w godzinach 10:00 i potrwa do 17:00 w Hali Sportowej „Gooiker Platz” w Altenberge koło Münster.

MyHeritage.pl również weźmie w Nim udział. Udział w wykładach oraz wstęp jest bezpłatny – jeśli ktoś jest zainteresowany wzięciem udziału prosimy o e-mail na support@myheritage.com – prześlemy więcej szczegółów.

Przedstawione zostaną kierunki różnych społeczeństw, archiwa, wydawnictwa, instytucje i osoby, które zajmują się głównie badaniami genealogicznymi rodzin z Westfalii. Gospodarz Zjazdu, Westfalskie Towarzystwo Genealogiczne ma około 750 członków z Westfalii.

Ponadto obecni będą naukowcy z Westfalii, a dokładnie z Osnabrück, Tecklenburg i Lippetal, byłego powiatu Ravensberg, Dolnej Saksonii, Zagłębia Ruhry, ale również i Bremen.

Mimo, iż na zjeździe będzie dużo tematów poświęconych Westfalii – jeśli ktoś miałby ochotę mimo wszystko wziąć udział i nie jest mu za daleko zapraszamy – będzie również możliwość spotkania z Nami :-).

Dla osób znających język niemiecki więcej informacji TUTAJ.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  Marzec 15, 2011

  szkoda że nie w Polsce, a chętnie bym się udał 🙂

 • Donata


  Marzec 15, 2011

  Rodzice mojej mamy i rodzeństwo babci byli związani z Westfalią, miastem Bottrop. Tam brali ślub, rodziły się pierwsze dzieci.
  Nie znam niemieckiego i za daleko. 🙂