Ankieta: Czy masz plany na lato związane z genealogią?

Ankieta: Czy masz plany na lato związane z genealogią?

Komentarze0

W tym tygodniu rozpoczęło się kalendarzowe lato! Lato jest najcieplejszą porą roku, gdzie dzień jest dłuższy i dłużej możemy cieszyć się promieniami gorącego słońca. W lecie dojrzewają owoce, drzewa, a zwierzęta wydają na świat potomstwo. Lato jest jedną z czterech pór roku klimatu umiarkowanego. Jest najcieplejszą porą roku w której temperatury są najwyższe. Kalendarzowe lato zaczyna się dokładnie od dnia przesilenia letniego czyli 22 czerwca do dnia równonocy jesiennej i trwa do 23 września. Podczas lata dzień jest dłuższy od nocy, a słońce wschodzi coraz później.

Nie bez przyczyny na wakacje wyjeżdżamy właśnie latem. Lato to pora roku w której nabieramy energii i odżywamy po chłodniejszych miesiącach. Gdy niebo jest przejrzyście błękitne, kwiaty kwitną we wszystkich możliwych kolorach, a na niebie pojawia się barwna tęcza odzyskujemy siły i poprawia nam się nastrój.

W związku z panującą letnią atmosferą chcielibyśmy Was zapytać, czy macie plany na lato związane z genealogią? Dziękujemy za wzięcie udziału w ankiecie!

zdjęcie:stronka-agusi.pl

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony