Jaki prezent zamierzasz podarować Tacie na Dzień Ojca?

Komentarze1

Już za równy tydzień 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca! Czy macie już konkretne plany na ten dzień? Czy pomyśleliście już o prezencie dla TATY? Pamiętajcie, iż każdy gest jest ważny i Ojców macie tylko jednych. Pamiętajmy o nich nie tylko w dniu ich święta! Liczy się każdy gest i ten mały i ten większy!

Jeśli jeszcze nie macie prezentu to doskonałym prezentem będzie plakat drzewa genealogicznego rodziny! Z całą pewnością ucieszy to waszych Ojców! To pozwoli zakonserwować bezcenne informacje o nich samych i całej rodzinie.Tutaj możecie krok po kroku zobaczyć jakie mamy opcje plakatów i zobaczyć jak wygląda zamówienie.

Jeśli wasi Ojcowie są na MyHeritage – dlaczego by nie sprawić im prezentu i zaopatrzyć ich witryny w Premium bądź w PremiumPlus, jeśli jeszcze nie są? Jeśli ktoś sobie życzy możemy również przesłać mailem kod na doładowanie do Premium w formie pięknego bonu na prezent! Jeśli jesteście zainteresowani bonem na prezent w postaci Premium dla witryny Twojego taty – dowiedźcie się jaką zniżkę SPECJALNĄ z Okazji Dnia Ojca możecie otrzymać wysyłając maila z zapytaniem na support@myheritage.com!

A teraz chcemy się dowiedzieć: „Jaki prezent zamierzasz podarować Tacie na Dzień Ojca?” Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony