Przedstawienie Celów Rodziny: Teraz cała rodzina może zakupić wspólnie subskrypcję

Komentarze8

Mamy zaszczyt przedstawić funkcję Cel Rodziny, która pozwala podzielić rachunek za Premium bądź PremiumPlus na MyHeritage. A wszystko to jest możliwe dzięki specjalnemu systemowi, który pozwala innym członkom rodziny na złożenie się w celu pomocy i rozłożenia kosztów subskrypcji! Teraz historia rodziny staje się bardziej przystępna co pozwala szerszemu gronu rodziny do większego zaangażowania się w celu badania przeszłości.

Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem MyHeritage to zarejestruj się bezpłatnie i rozpocznij Cel Rodziny jeszcze dzisiaj! Odwiedź MyHeritage.pl i rozpocznij nowe drzewo genealogiczne rodziny, bądź zaimportuj istniejące drzewo poprzez załadowanie pliku GEDCOM.

A teraz zobacz jak działa opcja Celu Rodziny.

Rozpoczęcie Celu Rodziny

Zaloguj się do Twojej witryny rodziny na MyHeritage.pl i kliknij na ‚Nasz Cel Rodziny’ – jest on jedną z opcji w menu Start. Zauważ, iż Cele Rodziny będą tylko dostępne dla witryn, które posiadają 10 bądź więcej członków.

W jaki sposób odnaleźć Cel Rodziny (kliknij, aby powiększyć)

Oto 3 łatwe kroki jakie trzeba wykonać:

 1. Wybierz plan docelowy
 2. Bądź pierwszym, który się złoży (jeśli chcesz)
 3. Zaproś członków Twojej witryny do złożenia się

Wybierz plan (kliknij, aby powiększyć)

Wybierz plan docelowy i czas trwania subskrypcji jaką chcesz i kliknij Kontynuuj.

Rozegraj piłeczkę (bądź pierwszym, który się złoży!)

Prowadź! Wybierz kwotę jaką chcesz złożyć i kliknij Złóż się teraz! Nie musisz się składać, jednakże możesz być przykładem dla innych, co może być bardzo przydatne.

Cele Rodziny - bądź pierwszym, który się zrzuci (kliknij, aby powiększyć)

Zaproś członków rodziny do złożenia się na Cel Rodziny. Każdy zaproszony członek rodziny może sam zdecydować, czy chce wziąć udział i ile się zrzucić.

Upewnij się, iż pole na oznaczenie krewnego, którego chcesz zaprosić do złożenia się jest zaznaczone (v). Możesz edytować wiadomość na temat Celu Rodziny jeśli sobie tego życzysz i następnie kliknij Wyślij.

Wyślij zaproszenia do członków witryny (kliknij, aby powiększyć)

Śledź swój Cel Rodziny

Na swojej stronie z Celem Rodziny możesz zobaczyć jak cel zmierza ku zakończeniu. Zobacz ile dni pozostało do zakończenia celu rodziny i kto się złożył dotychczas.

Śledź swój cel rodziny (kliknij, aby powiększyć)

Przypomnienia mailowe są wysyłane automatycznie do zaproszonych członków z terminem końcowym w celu ukończenia celu i przekazania informacji ile jeszcze środków brakuje do zakończenia celu.

Osiągnięto Cel Rodziny!

Wielu z Was będzie pozytywnie zaskoczonych chęcią rodziny do wzięcia udziału! Weźmy pod uwagę przykładowego użytkownika MyHeritage Kena T. z Południowej Dakoty, który ostatnio doładował witrynę do PremiumPlus. Ken skorzystał z zalet Celu Rodziny, kiedy udostępniliśmy tą funkcje w stadium Beta. Oto co powiedział Ken:

” Cele Rodziny są absolutnie cudowną opcją. Wystarczyło tylko około czterech, bądź pięciu członków rodziny, aby osiągnąć nasz cel. Byłem pozytywnie zachwycony tym, że rodzina jest zainteresowana i chce zobaczyć naszą witrynę rodziny, która się rozrasta i pozostaje dla naszych przyszłych pokoleń, ich dzieci i wnuków…”

Po osiągnięciu celu, pojawi się wiadomość na Twojej stronie z Celem Rodziny – ze szczegółami Twojej nowej subskrypcji. Zauważ, iż zawsze możesz rozpocząć nowy cel, aby doładować bądź przedłużyć Twoją witrynę rodziny.

Osiągnięcie Celu Rodziny (kliknij, aby powiększyć)

Jeśli chciałbyś mieć subskrypcje, jednakże jest Ci ciężko sobie na nią pozwolić, bądź chcesz podzielić się kosztami z innymi członkami witryny, Cel Rodziny jest tym czego potrzebujesz! Cele Rodziny również uwzględniają oferty specjalne, które są oferowane od czasu do czasu, a jeśli środki są zebrane częściowo Twoja witryna otrzyma subskrypcję pro-rata. Na stronie Celów Rodziny znajduje się link do Regulaminu, gdzie możesz znaleźć wszystkie szczegóły na temat serwisu.

Mamy nadzieje, iż ta nowa opcja Ci się spodoba!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotrek


  Lipiec 6, 2011

  super rozwiazanie 😀

 • Justyna


  Lipiec 6, 2011

  Dziękujemy 🙂

 • wgn


  Lipiec 10, 2011

  Znakomity pomysł!

 • Andrzej K


  Listopad 25, 2011

  Dziękuję za wskazanie tej strony

 • Kamilka


  Kwiecień 2, 2013

  Tylko że z moich członkow z rodziny nikt nie chce placić.

 • AndrzejL


  Maj 19, 2015

  Jak uruchomić cel rodziny? nie mogę znaleźć.

 • Kasia


  Maj 19, 2015

  @AndrzejL wszystko wyjaśnione jest w poście powyżej 🙂 Pozdrawiam