MyHeritagePL na Google+

MyHeritagePL na Google+

Komentarze0

Codziennie na Blogu staramy się Wam prezentować interesujące wiadomości ze świata genealogii, historie rodzinne, wywiady jak i nowe funkcje i aplikacje, jakie w ostatnim czasie zostały wprowadzone przez MyHeritage. Mamy nadzieje, że lubicie nasz Blog jaki i pozostałe kanały komunikacji, mamy na myśli stronę fanów na Facebooku jak i Twitterze. W ostatnim czasie założyliśmy również nasze konto na Google +! Czy jest już ktoś z was na tym kolejnym portalu społecznościowym? Musimy Wam się przyznać, ze najpierw sceptycznie podchodziliśmy do tego pomysłu – ale po głębszym przeanalizowaniu to wspaniałe narzędzie!

Możecie nie tylko utworzyć swój profil, ale także kręgi! Dlaczego nie dołączyć MyHeritage do swoich kręgów?

Kręgi pozwalają na dowolną organizację swoich znajomych. Możemy podzielić ich na specjalne „kółka”, takie jak: Rodzina, Praca, Szkoła czy Najlepsi przyjaciele. Dzięki temu dzielenie się informacjami będzie bardziej wydzielone.Google+ to nowy kierunek w historii Google, a być może także całego Internetu. Google +, czyli kolejny serwis społecznościowy to także rewolucja w dziedzinie prywatności i udostępniania swoich wiadomości znajomym. W portalu możliwe jest niezwykle łatwe udostępnianie jednych rzeczy znajomym z uczelni, innych rodzicom, a jeszcze innych osobom, których mniej znamy. Całość ma znacznie uprościć kontakty między ludźmi w Sieci, za sprawą innowacyjnych funkcji takich jak: Kręgi znajomych, Iskry, Spotkania, Czat, zdjęcia i komórka.

Google wyznaczył spektakularny rekord – 50 mln użytkowników w ciągu 88 dni. Podobny rezultat zabrał Twitterowi 3 lata, a największy konkurent, Facebook, pracował na ten wynik przez ponad 3,5 roku!

Przekonajcie się o innych możliwościach Google +! Tutaj zapraszamy do dołączenia do naszego kręgu!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony