Ankieta: Czy dotrzymujesz postanowień noworocznych?

Ankieta: Czy dotrzymujesz postanowień noworocznych?

Komentarze1

Kilka dni temu przywitaliśmy Nowy Rok! Jak to Nowy Rok to i nowe postanowienia noworoczne! Czyli postanowienia typu: zapiszę się na jakiś kurs językowy, schudnę, będę więcej czytać i zacznę odżywiać się zdrowo – co roku większość z Nas sporządza tego typu listę!

W szczególności takie listy powstają na początku Nowego Roku, który skłania nas do podjęcia takich i wielu innych postanowień. Chcemy coś zmienić na lepsze w życiu i wyznaczamy często Nowy Rok na tę przełomową datę, po tym dniu ma być już inaczej, lepiej. Na początku nowego 2012 roku chcieliśmy Was zapytać: czy macie jakieś postanowienia noworoczne, czy coś w swoim życiu chcecie od dzisiaj zmienić? Czy wyznaczacie sobie jakieś nowe cele każdego roku? I czy umiecie w tym wytrwać, czy też zapominacie o noworocznych postanowieniach już po kilku dniach albo w ogóle ich nie podejmujecie, bo nikt przecież nie powiedział, że 1 stycznia to najlepszy moment na rewolucję w życiu?


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Mohamed


    Marzec 6, 2012

    ŁukaszSam mam konto na facebooku, ale rakdzo nim zawiaduje i odwiedzam Natomiast G+ dzięki swoim kręgom wciągnął mnie na tyle, że sam coś publikuje w streamie i dziele się ze znajomymi Wielu migrując z nk na fejsa oddała się staremu nawykowi nachalnemu zbieraniu znajomych . Nawet jeśli teraz będzie ktoś mnie zapraszał starym zwyczajem na G+, bo gdzieś mnie widział i kojarzy, że ja to ja, dam mu się zaprosić, ale potraktuje go upychając go w odpowiednim kręgu 😉 Jest to niezwykle zachęcająca perspektywa nie dzielenia się rzeczami, ze znajomymi . |