MyHeritage w 2011 roku

MyHeritage w 2011 roku

Komentarze1

Święta mamy już za pasem tak samo jak stary rok. Przyszedł czas, aby go rozliczyć i zobaczyć na wydarzenia z 2011 roku.

Dla tych, którzy nie pamiętają, co się wydarzyło się w ciągu ostatnich 12 miesięcy przygotowaliśmy specjalne streszczenie sumujące te wydarzenia:

27 stycznia 2011: Główne ulepszenia Smart Matches

W styczniu wprowadziliśmy udoskonalenia, które zaprezentowaliśmy na stronie, które zawierają remont wszystkich stron Smart Matching, nowe wspólne funkcje i łatwiejsze zarządzanie Smart Matches, sprawiając, iż ta technologia jest jeszcze silniejsza i łatwiejsza w użyciu.

9 lutego 2011: Filmik przedstawiający MyHeritage w 100 sekundach

W lutym stworzyliśmy 100 sekundowy filmik przedstawiający korzyści z używania MyHeritage. Cieszymy się, że filmik spodobał się tym nowym i tym użytkownikom, którzy są z MyHeritage od dłuższego czasu.

1 czerwca 2011: Nowość: Family Tree Builder 5.1

W czerwcu wydaliśmy nową wersję Family Tree Builder 5.1 zawierającą wszystkie wspaniałe funkcje wydane w wersji 5.0; rozszerzone, lepiej wyglądające wykresy drzewa; z wbudowanym systemem do drukowania plakatów drzewa, kreator weryfikacji zgodności i wiele więcej.

7 czerwca 2011: MyHeritage.pl przejmuje portal Bliscy.pl

Również w czerwcu przejęliśmy polski serwis Bliscy.pl operatora Wirtualna Polska. Połączenie portalu Bliscy.pl z MyHeritage.pl oznacza większą i silniejszą sieć rodzin z Polski i łatwiejsze wyszukiwanie krewnych, między innymi poprzez funkcje Smart Matches.

6 lipca 2011: Przedstawienie Celów Rodziny: Teraz cała rodzina może zakupić wspólnie subskrypcję

W lipcu wdrożyliśmy funkcję Cel Rodziny, która pozwala rozłożyć między członków rodziny rachunek za Premium bądź PremiumPlus na MyHeritage. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnemu systemowi, który pozwala innym członkom rodziny na złożenie się w celu pomocy i rozłożenia kosztów subskrypcji.

8 sierpnia 2011: MyHeritage teraz również w języku łotewskim

W sierpniu dodaliśmy 37 język do naszej witryny, jakim jest łotewski. Dzięki temu serwis stał się jeszcze bardziej międzynarodowy, a użytkownicy z Łotwy mogą już spokojnie obsługiwać witryny w ich ojczystym języku.

29 sierpnia 2011: MyHeritage osiągnął 800 mln profili i udostępnił aplikację Family Graph

Pod koniec sierpnia, MyHeritage miał osiągnął 800 milionów profili po raz pierwszy. Wprowadziliśmy również Family Graph API, pierwszą na świecie, która pomaga w tworzeniu aplikacji internetowych, tak, aby odkrywanie historii rodziny było jeszcze ciekawsze.

13 września 2011: NOWOŚĆ: Język afrykanerski na MyHeritage i wywiad z Wiesławem Tymowiczem, użytkownikiem MyHeritage mieszkającym na stałe w RPA

W połowie września do MyHeritage został dodany kolejny język, a mianowicie afrykanerski. Dodatkowo przedstawiliśmy wywiad z naszym użytkownikiem mieszkającym na stałe w RPA.

20 września 2011: MyHeritage przejął serwis BackupMyTree

Również we wrześniu  przejęliśmy popularny serwis do tworzenia kopii zapasowych BackupMyTree.com. Przejęcie to jest częścią kontynuowania starań rozszerzenia zakresu historii rodzinnych zorientowanych na usługi jakie oferujemy naszym klientom na całym świecie.

24 listopada 2011: MyHeritage przejął FamilyLink.com oraz WorldVitalRecords.com!

W listopadzie przejęliśmy FamilyLink.com Inc., firmę z Utah z USA, która obsługuje strony internetowe FamilyLink.com oraz WorldVitalRecords.com! Teraz każdy kto posiada przodków, którzy wyemigrowali do lub z USA będzie mógł odnaleźć informacje na ich temat oraz ich historii rodziny, gdyż dołączyło do nas kilka miliardów nowych rekordów.

15 grudnia 2011: Nowość: Aplikacja MyHeritage dla iPhone, iPad i Androida

W połowie grudnia wprowadziliśmy nową aplikację MyHeritage dla iPhone, iPad i Android (od wersji 2.2 i nowsze). Teraz można zbadać swoje drzewo zabrać swoje drzewo genealogiczne – zawsze i wszędzie!

21 grudnia 2011: Nowe wydanie: Family Tree Builder 6.0

Pod koniec grudnia wprowadziliśmy nową wersję Family Tree Builder 6.0 – ogólnie dotychczas Family Tree Builder został pobrany: 29.857909 razy! To wspaniałe jakim powodzeniem cieszy się nasz program na pulpit do tworzenia drzewa genealogicznego!

_____

2011 rok był szczególnym rokiem dla MyHeritage. Dzięki szeregowi naszych przejęć i wprowadzenia nowych produktów z całym przekonaniem pozycjonujemy siebie jako stronę internetową dla społeczności globalnej chcącej odkryć swoją historię rodziny.

Dobrą wiadomością jest to, że rok 2012 będzie również bardzo interesujący, a nawet z jeszcze bardziej ekscytującymi wiadomościami i nowymi wersjami różnych produktów w przyszłości.

Mając to na uwadze, chcielibyśmy usłyszeć od Was, jakie nowe produkty i usługi chcielibyście widzieć na MyHeritage w przyszłości. Zaznaczamy, że nie każdy pomysł zostanie wykorzystany, jednakże każda sugestia zostanie rozpatrzona. Zapraszamy do pozostawiania sugestii w komentarzach!

Na koniec chcielibyśmy podziękować – naszej wspaniałej społeczności MyHeritage – za nieustające wsparcie. Czekamy na kolejny dobry rok!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Piotrek


    Styczeń 25, 2012

    gratuluję udanego roku i życze kolejnych fantastycznych lat 😀
    czekam także na nowe FUNKCJE ONLINE 😀