Przedstawienie nowego wyglądu strony MyHeritage!

Komentarze0

Z przyjemnością informujemy, że strona MyHeritage właśnie zmieniła wygląd! Nic nie zmieniło się w jej funkcjonalności, po prostu ulepszyliśmy ją o świeższy, nowszy wygląd.

MyHeritage z nowym wyglądem


Oto kilka rzeczy, które ulepszyliśmy:

  • Wszystkie ustawienia konta zostały umieszczone w jednym miejscu, aby ułatwić Wam dotarcie do Waszego profilu, zmianę adresu mail lub hasła, modyfikację ustawień witryny rodziny lub też abyście się mogli łatwo wylogować. Gdy tylko przyzwyczaicie się do tych nowości dużo łatwiej będzie Wam dotrzeć do ustawień konta w ten sposób.
Nowe konto strony
  • Dodaliśmy również nową kartę dla Aplikacji, którą nazwaliśmy w skrócie Apps, abyście mogli uzyskać łatwiejszy dostęp do naszych mobilnych aplikacji i innych aplikacji, które zamierzamy wydać w najbliższej przyszłości.

    Nowa zakładka na Apps (Aplikacje)
  • Nasza stopka jest teraz większa i wyświetla wszystkie potrzebne linki w wielu kolumnach. Uznaliśmy, że będzie to bardziej efektywniejsze niż wszystkie linki wzdłuż jednej linii jak to było dotychczas to z pewnością ułatwi Wam nawigację. Jednakże w niektórych sytuacyjnych np. podczas przeglądania drzewa, stopka kurczy się do małej linii w celu uniknięcia przyciągania zbyt dużej uwagi. Zauważycie, że stopka pokazuje rodziny spędzające wspólnie czas, i o to dokładnie chodzi MyHeritage.

    Nowa stopka
  • Opcję zmiany języka (z obszernej listy 38 językach) przenieśliśmy do góry strony gdzie teraz macie łatwiejszy dostęp niż poprzednio. Zauważcie również, że menu do zmiany języka poprawiło się i możecie teraz wybrać nowy język za pomocą jednego kliknięcia zamiast dwóch. Usunęliśmy również małe flagi, gdyż np. jeśli chcecie wybrać język francuski nie koniecznie musicie mieszkać w Francji, a może to też być m.in francuska cześć Kanady.
  • Cała nawigacja posiada dwa rzędy, a nie 3 jak było wcześniej, co sprawia, że odnalezienie drogi dookoła strony staje się łatwiejsze.
  • Po części również załadowaliśmy nasze logo, nadal posiada ono obrazek drzewa z łuków, które reprezentuje świat, które wielu z naszych użytkowników uwielbia, ale czcionka w której słowo „MyHeritage” jest napisane została zaktualizowana dla lepszej czytelności.

Aby uzyskać więcej szczegółów obejrzyjcie poniższy filmik:

Możesz sprawdzić nowy wygląd na publicznym drzewie genealogicznym Jana Pawła II. Jak w przypadku każdej zmiany w witrynie, zrobiliśmy wszystko starannie wdrażając najpierw wersję beta programu dla wybranej grupy użytkowników.

Pozytywne opinie zachęciły nas do ukierunkowania naszych produktów we właściwy sposób. Z wielką przyjemnością wysłuchamy waszych komentarzy i sugestii co do ulepszeń, które możecie przesyłać Nam na support@myheritage.com.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony