RootsTech 2012: sukces MyHeritage!

RootsTech 2012: sukces MyHeritage!

Komentarze0

RootsTech szybko stał się największą międzynarodową konferencją genealogiczną w Stanach Zjednoczonych. W tym roku wzięło w niej udział ponad 4300 osób.

MyHeritage również odniosło sukces na konferencji, ludzie powitali nas bardzo miło i radośnie, nasze stoisko było stale zatłoczone, bawiliśmy się po prostu świetnie. Ponadto, założyciel firmy i dyrektor generalny Gilad Japhet zaprezentował odsłonę wkrótce nadchodzącej SuperSearch – Super Wyszukiwarki. Zobacz nasz pokaz slajdów poniżej:

Dziękujemy Banai Felsstein za udostępnienie nam zdjęć.

Konferencja genealogiczna zawierała dużo treści, bardziej koncentrowała się jednak na ludziach. Wielu z nas uwielbia spotykać i odnajdywać starych przyjaciół jak i poznawać tych nowych.

Osoby, które odwiedziły nas na konferencji często przybyły z daleka, a zespół MyHeritage zawsze cieszy się na spotkanie twarzą w twarz z ludźmi, z którymi nasz jedyny kontakt w ciągu roku ogranicza się do wymiany e-maila lub rozmowy na Skype. Jest to również okazja dowiedzieć się czegoś więcej o użytkownikach MyHeritage.

Uczestnicy RootsTech 2012 przybyli z różnych powodów: ze względu na specjalistyczne badania i edukację, ogólne doświadczenia czy też ze względu na fascynację genealogią; nie mniej jednak konferencja była bardzo udana i była świetną okazją dla MyHeritage do poznania wielu interesujących osób ze środowiska genealogii.

MyHeritage gratuluje zespołowi RootsTech 2012 oraz FamilySearch.org, którzy zorganizowali tegoroczne wydarzenie. Czekamy z niecierpliwością na konferencję w przyszłym roku, która z pewnością zgromadzi jeszcze więcej miłośników genealogii.

Poniżej obejrzyjcie ciekawy wywiad Lisy Louise Cooke (GenealogyGems.com) z założycielem MyHeritage oraz prezesem firmy Giladem Japhet. Poruszane tematy to: nabycie WorldVitalRecords, nowa wyszukiwarka MyHeritage, premiera kalendarzy rodzinnych – nowego, ekscytującego produktu, który wkrótce będzie udostępniony na MyHeritage.

Czy ktoś z Was lub Waszych znajomych uczestniczył w RootsTech 2012? Jakie były Wasze ogólne wrażenia? Daj nam znać za pośrednictwem komentarzy poniżej, bądź na Facebook’u i Google+ lub Twitter.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony