WDYTYA LIVE! Zespół MyHeritage w Londynie

Komentarze1

Po uczestnictwie w RootsTech 2012, które zakończyło się ogromnym sukcesem, zespół MyHeritage uda się do Londynu na pokaz historii rodziny Who Do You Think You Are? LIVE. Przewidywanych jest około 17, 000 uczestników w ciągu trzech dni imprezy, czyli od piątku do niedzieli, 24-26 lutego. Jeśli będziecie w tym czasie w Londynie lub mieszkacie tam na stałe – serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie będzie miało miejsce w salach wystawowych National Hall on Olympia Way i oferuje wiele głośników poprzez które eksperci będą poruszać wiele wątków dotyczących historii rodziny. Dostępne będą warsztaty, obecność wielu osób, które powiązane są z badaniem genealogii oraz wiele innych atrakcji.

Szef Genealogii MyHeritage (UK) – Laurence Harris przedstawi kluczową prezentację – „ Breaking Down The Barriers with Social Networking- Strategies and Tricks” – czyli „Przełamywanie barier poprzez serwisy społecznościowe – strategie i porady”. Prezentacja odbędzie się w sobotę o godzinie 13.00, po której odbędzie się sesja panelowa Q&A (Pytania i Odpowiedzi) z takimi ekspertami jak D. Joshua Taylor, Lisa Louise Cooke, Peter Christian, Paul Howes i Daniel Lynch.

Zespół WDYTYA to:

  • Założyciel i prezes MyHeritage – Gilad Japhet.
  • Dyrektor Genealogii – Daniel Horowitz – zaprezentuje „ How do we Share and preserve memories in a Digital age?” – Jak dzielić i zachowywać wspomnienia w dobie Internetu? – w piątek o godzinie 16.30 oraz  prezentację „ Mobile applications for family data sharing – Mobilne aplikacje do udostępniania danych rodzinnych”- w sobotę o godzinie 17.00.
  • Szef Genealogii (UK) Laurence Harris zabierze głos również w kluczowej prezentacji, wspomnianej powyżej, w odniesieniu do tematu „My ancestor was Jewish – Tips for tracing Jewish ancestors- Mój przodek był Żydem- wskazówki dotyczące śledzenia żydowskich przodków”- w niedzielę o godzinie 14.00.
  • Doradca Genealogii (US) Schelly Talalay Dardashti zaprezentuje „Sourcesfor researching Sephardic families from Spain- Źródła do badań rodzin sefardyjskich z Hiszpanii”-  w niedzielę o godzinie 13.00.

Ponadto na stoisku MyHeritage o numerze #617 – będzie można spotkać: Community Managera dla Holandii – Denie Kasana, Przedstawicielkę Obsługi Klienta – Aviv Ben Arie i byłego Community Manager dla UK – Jamesa Sandersona.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków MyHeritage do odwiedzenia naszego stoiska na targach i do wzięcia udziału w wielu ekscytujących wydarzeniach:

  • Pokażemy naszą nową, ulepszoną wersję stron rodzinnych.
  • Odbędzie się zapowiedź SuperSearch – Super Wyszukiwarki.
  • Możliwość wypróbowania – World Vital Records.
  • Czy jesteście gotowi na wyzwanie z MyHeritage? Jeśli tak weźcie ze sobą stworzone przez Was drzewo genealogiczne na pendrivie a będziecie mogli wypróbować „ SmartMatch”. Otrzymacie też prezent specjalny.
  • Nie masz jeszcze abonamentu Premium? Wystarczy zatrzymać się naszym stoisku i powiedzieć „ Blog MyHeritage”, aby otrzymać 20% zniżki!
  • Czy korzystacie już z aplikacji MyHeritage na swoim iPhone, iPad czy też Android? Odwiedźcie nasze stoisko, pokażcie nam swoją aplikację, przekażcie nam swoje odczucia dlaczego Wam się podoba, a otrzymacie prezent!

Nie masz jeszcze aplikacji? Pobierz ją za darmo z App Store albo Android Market. Pozwólcie sobie na rozpoczęcie zabawy!

Odwiedzie nasze stanowisko, żeby się przywitać i spotkać z zespołem MyHeritage. Czekamy na Was, gdyż z całą przyjemnością poznamy każdego członka MyHeritage osobiście.

Dajcie nam znać o swoim uczestnictwie w WDYTYA Live! Czy uczestniczyłeś w tym wydarzeniu w zeszłym roku? Dajcie nam znać poprzez komentarze na FacebookGoogle +Twitter .

Czekamy na Was w Londynie!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony