MyHeritage: Wszystkie skany Powszechnego Spisu Ludności USA z 1940 r. już dostępne!

Komentarze2
Wszystkie stany są teraz dostępne na www.MyHeritage.pl/1940Census

To było niesamowite doświadczenie! Od 4 kwietnia br. wszystkie skany z Powszechnego Spisu Ludności USA z 1940 r. są już dostępne na MyHeritage!

Z dumą informujemy, że MyHeritage jest pierwszą stroną komercyjną, która załadowała jako pierwsza wszystkie skany Powszechnego Spisu Ludności USA z 1940 r. i są one dostępne w wyszukiwaniu za darmo! Dajcie nam znać jeśli udało Wam się znaleźć swoich krewnych na www.myheritage.pl/1940census.

Teraz, gdy już zakończyliśmy załadowywanie skanów, kontynuujemy ich indeksowanie. Pierwsze zindeksowane rekordy zostały już udostępnione – to Bristol County, Rhode Island. Indeks ten można przeszukiwać według nazwisk, faktów i innych kryteriów, wszystko za darmo!

MyHeritage jest również jedynym dostawcą treści, który umożliwia przeszukiwanie wspomnianego spisu w 38 językach, dzięki czemu miłośnicy historii rodziny z całego świata mogą dowiedzieć się więcej o życiu swoich amerykańskich krewnych. Jak już wiecie kilka dni temu również udostępniliśmy przeszukiwanie danych ze spisu za pomocą urządzeń mobilnych typu iPhone, iPad i Android.

Wszystko to po to, aby zapewnić Wam łatwiejszy i bezproblemowy sposób dowiedzenia się więcej o dziedzictwie waszych amerykańskich krewnych – właśnie za pomocą Powszechnego Spisu Ludności USA z 1940 r.

Gratulacje dla naszego zespołu – który pracował całymi dniami – aby móc jak najszybciej udostępnić wam przeszukiwanie.

Jeśli znaleźliście interesujące informacje na www.myheritage.pl/1940census podzielcie się swoimi odkryciami z nami w komentarzach!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Zofia Eska – Sobsty


    Kwiecień 13, 2012

    Tak, ja już znalazłam dziadka, który przybył do USA w 1896 r, a także innego”kuzyna”, którego akt zgonu znalazłam w Polsce.
    Jestem wdzięczna za udostępnienie wszystkich danych.