Nowość! Przeszukaj bazę danych „w ruchu” dzięki nowo zaktualizowanej mobilnej aplikacji MyHeritage

Komentarze1

Przedstawiamy najnowszą wersję aplikacji MyHeritage! W wersji 1.2 można przeszukiwać miliardy danych „w ruchu” w ponad 20 językach!

Mobilnie przyjazny interfejs ułatwia przeglądanie danych takich jak urodziny, śmierć, małżeństwo, służba wojskowa, imigracja, rząd, spis powszechny w tym wszystkie zdjęcia z Powszechnego Spisu Ludności z 1940 r. i nasz stale aktualizowany indeks. I inne dane historyczne z całego świata.

Aplikacja jest dostępna w ponad 20 językach: angielskim, czeskim, duńskim, holenderskim, fińskim, francuskim, szwedzkim, niemieckim, włoskim, norweskim, portugalskim, słowackim, hiszpańskim, polskim, chińskim, japońskim, katalońskim, rosyjskim, afrykanerskim, węgierskim, tureckim, greckim, łotewskim, litewskim, rumuńskim, słoweńskim, serbskim i hebrajskim.

Zacznij korzystać z tej aplikacji już teraz, nawet jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem MyHeritage (zauważ, że aby mieć dostęp do niektórych treści musisz się zarejestrować/zalogować i wykupić plan subskrypcji danych). Niektóre kolekcje, takie jak Spis Powszechny z 1940 r. są bezpłatne dla wszystkich użytkowników. Jeśli jeszcze nie masz aplikacji MyHeritage możesz ją pobrać z App Store lub Google Play (dawniej znany jako Android Market). Otwórz aplikację, wpisz „Badania” w menu głównym, posłuż się formularzem wyszukującym i rozpocznij przeszukiwanie. Tak, to takie proste!

Chcieliśmy również podziękować za wszystkie Wasze wspaniałe opinie co do poprzedniej wersji aplikacji, która została pobrana już ponad 500.000 razy! Ciężko pracujemy już nad wersją 2.0, która będzie obejmować możliwość edytowania swojego drzewa genealogicznego i dodawanie nowych członków rodziny bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Czekajcie na dalsze wiadomości!

Pobierz aplikację MyHeritage za darmo z App Store lub Google Play i badaj historię rodziny gdziekolwiek jesteś.

Miłego korzystania,
Twój Team MyHeritage.com

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Halina


    Kwiecień 13, 2012

    Tej aplikacji bardzo brakowało. Wyobrażam sobie jak wiele trudu zadaliście sobie Państwo, gratuluję i życzę powodzenia.