7000 fanów na Facebooku oraz KONKURS!

Komentarze10

W dniu dzisiejszym przekroczyliśmy magiczną liczbę 7000 fanów na Facebooku! Chcielibyśmy wszystkim podziękować. Cieszymy się z wciąż rosnącego zainteresowania genealogią oraz naszym serwisem. Oby tak dalej, bądźcie z nami i głoście informacje o MyHeritage dalej!

Wraz z tym faktem przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest 1 roczna subskrypcja PremiumPlus z subskrypcją na dane! Zapraszamy dalej! 7 tysięcy to bardzo okazała liczba. Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym fanom, którzy codziennie nas wspierają. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że z każdym dniem wzrasta liczba sympatyków MyHeritage Polska.

A co trzeba zrobić, aby wygrać 1 roczną subskrypcję PremiumPlus, która zawiera subskrypcję na dane w super wyszukiwarce?

Już jutro 15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin! Szanujmy i kochajmy swoje rodziny!

Aby wziąć udział w konkursie należy polubić post pt. 7000 fanów…na Facebooku lub udostępnić go na swojej tablicy Facebooka, pełny tytuł „7000 fanów na Facebooku dokończ zdanie…Moja rodzina jest dla mnie…”- i dokończyć zdanie! Najciekawszy wpis zostanie nagrodzony 1 roczną subskrypcją!*

*Czekamy na wasze dokończenia zdań: Moja rodzina jest dla mnie… do 20 maja. Ogłoszenie wyników na początku przyszłego tygodnia! W konkursie mogą wziąć udział tylko osoby zarejestrowane na MyHeritage!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Halina Bulas


  Maj 14, 2012

  Moja rodzina jest dla mnie zrodlem radosci,milosci i wiecznych klopotow.Ciagle sie u nas cos dzieje i dobrego i zlego.Wtedy zwieramy szeregi i razem stawiamy czola wszystkim klopotom.Razem sie smiejemy i placzemy.Obchodzimy piekne rodzinne uroczystosci,radosne i smutne.Czasem sie na siebie gniewamy,ale kiedy trzeba sie szybko godzimy.Gdy ktos z naszej rodziny ubywa/w ub.roku zmarl moj ziec 47 letni/razem bardzo jego ciezka chorobe przezywalismy.Teraz bardzo pomagamy wdowie.Nigdy nie zapominamy o dalekiej rodzinie poza granicami kraju.Szukamy naszych przodkow po calym swiecie -idzie nam to bardzo opornie ale sie staramy.Niech zyje rodzina bo jak jej nie ma samotnys jak pies……….

 • Wiktor


  Maj 14, 2012

  Moja rodzina jest dla mnie niezmierzoną otchłanią tajemnic, zawiłości, ale też bezpieczeństwa i miłości.

 • Renata


  Maj 14, 2012

  Moja rodzina jest dla mnie…oazą spokoju w tym zabieganym,pędzącym świecie.

 • Irek


  Maj 16, 2012

  Moja rodzina jest dla mnie… Najważniejsza

 • Sławek


  Maj 19, 2012

  moja rodzina jest dla mnie źródłem inspiracji i wszystkim co najbardziej cenię i czego stracić nigdy bym nie chciał

 • Sławek


  Maj 19, 2012

  moja rodzina jest dla mnie źródłem inspiracji i
  wszystkim co najbardziej cenię i czego stracić
  nigdy bym nie chciał

 • Piotrek


  Maj 20, 2012

  moja rodzina jest dla mnie pocieszeniem, fajnie jest wiedzieć że spotkany się znowu w rodzinnym gronie w kolejny weekend i pogadamy o mijającym tygodniu co nas spotkało. Mamy już taką tradycję że wujkowie i ciocie (a nie raz także i babcie z dziadkami) przyjeżdżają do nas niektórzy w sobotę niektórzy w niedzielę i urządzamy tzw. pogaduchy. Nie raz uśmiejemy się do łez. Kiedy jest ładna pogoda siedzimy na polu i robimy grilla. To naprawdę fantastyczne. Uwielbiam to, dlatego z pełną satysfakcją mogę przyznać że moja rodzina jest pocieszeniem, radością, ukojeniem, chwilą wspaniałą, uwielbieniem, fantastyką, chwilą do której chce się wracać. Nie zamieniłbym jej na żadną inną!!!!

 • Justyna


  Maj 24, 2012

  Bardzo dziękujemy za tak liczne wzięcie udziału w konkursie – w sumie 23 komentarze na FB i 7 na Blogu! Nagrodę w postaci 1 rocznego PremiumPlus z subskrypcją na dane zdecydowaliśmy się przyznać Panu Mirosławowi Czajka! Gratulujemy i prosimy o maila na support@myheritage.com – i podanie maila do rejestracji na MyHeritage! Zwycięzcy gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów! Między innymi do dzisiaj można wziąć udział w konkursie z okazji Dnia Matki!

  Serdecznie pozdrawiamy!

 • Azeem


  Lipiec 3, 2012

  How do you denife a How do you denife a deadly’ attack?Technically, the term can mean any action intended to cause death, but we don’t include an attack on our counter unless death actually results. The list does contain a few rare incidents in which only egregious injuries occurred, but they are not part of the overall count.(*the religion of peace) dot com(*one word)