Ankieta: Jak często się przeprowadzaliście?

Komentarze2
foto: mojageneracja.pl

Nie tak dawno pytaliśmy Was: Czy mieszkacie w miejscu urodzenia? Aż 45% ankietowanych nadal mieszka w miejscu urodzenia! To bardzo ciekawe!

Tym razem chcemy Was zapytać, jak często się przeprowadzaliście? Ja sama przeprowadzałam się już 9 razy! A w drugiej połowie czerwca czeka mnie kolejna 10 przeprowadzka!

Decyzja o przeprowadzeniu się na nowe miejsce bardzo często podyktowana jest różnorodnymi przyczynami, które nie są w żaden sposób zależne od nas. Przykładem mogą być chociażby przeprowadzki związane z prześladowaniami politycznymi czy rasowymi. Takie przyczyny dotyczą chociażby okresu lat 80-tych i 90-tych czy okresu działań wojennych.

Czasem też nie odpowiadają nam duże miasta, szybkie życie i wolimy coś bardziej ustronnego. Sama jestem zwolenniczką natury – i chętniej dla mnie jest mieszkać na wsi lub małej miejscowości. Coraz bardziej zauważalny jest trend wyprowadzek z dużych miast i osiedlania się w małych miejscowościach jak i miasteczkach.


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • annapigula1970


    Czerwiec 4, 2012

    Raz w życiu przeprowadziłam się do miasta -oferta pracy-po czym wróciłam do swojej rodzinnej miejscowości ,gdzie mieszkam do chwili obecnej.

  • Cisu


    Czerwiec 5, 2012

    mam dopiero 22 lata a od 2008 roku przeprowadzałem się już 6 razy