Ankieta: Ulubiony sport w Twojej rodzinie?

Komentarze0
Foto: doorg.info

Już za 2 tygodnie Euro 2012 – Polska-Ukraina. 8 czerwca 2012 turniej rozpocznie mecz otwarcia na Stadionie Narodowym w Warszawie, a faza grupowa zakończy się 19 czerwca. Ćwierćfinały zostaną rozegrane od 21 do 24 czerwca, półfinały – 27 i 28 czerwca. 1 lipca 2012 odbędzie się finał Mistrzostw na Stadionie Olimpijskim w Kijowie.

Sport jest tradycyjną częścią rozrywki dla całej rodziny.

Przywiązanie do konkretnych zespołów – któremu zespołowi należy dopingować – to coś co na ogół przekazujemy z pokolenia na pokolenie, ze sportem jest to samo. Z pokolenia na pokolenie np. uprawiamy lekkoatletykę.

Koszykówka, piłka nożna, siatkówka – tych sportów jest masa.

Często bierzemy udział z naszymi rodzinami w imprezach sportowych. Kibicujemy temu samemu zespołowi – pocieszamy się wzajemnie kiedy przegrywa, i radujemy gdy wygrywa. Zespół, któremu kibicujemy jest częścią naszego wspólnego doświadczenia rodzinnego.

Pamiętam jak chodziłam z moją rodziną na różne mecze piłki nożnej i siatkowej. Przeważnie cała rodzina kibicowała jednemu zespołowi.

A jak jest u Was? Czy cała rodzina ma ten sam ulubiony sport? Czy raczej każdy indywidualnie? Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie.


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony