Dzień Ojca – podzielcie się z nami historiami…

Dzień Ojca – podzielcie się z nami historiami…

Komentarze0

Już 23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca – skierujmy nasze myśli w kierunku naszych ojców i zastanawiamy się nad tym jak możemy okazać im naszą wdzięczność za wszystko co dla nas robią lub zrobili. Mojego ojca już nie ma wśród nas od prawie dekady i ciężko jest nam bez niego – jednakże do końca życia zostanie najważniejszą częścią mojej rodziny.

Dzień Ojca to szczególny czas zastanowienia się nad specjalnym związkiem nas samych z naszymi ojcami przypominając szczęśliwe wspomnienia, które z nimi dzielimy nawet jeśli już nie ma ich wśród nas.

Ludzie mówią, że uczymy się bycia rodzicami od naszych rodziców. Czy Twój ojciec dzieli cechy charakterystyczne ze swoim ojcem, a Twoim dziadkiem? Z całą pewnością – tak!  Jeśli ojciec jet głową rodziny to matka naturalnie jest szyją, która tą głową kręci – czy zgadzacie się z tym powiedzeniem?

Na 23 czerwca przygotujemy specjalny post na blogu – w hołdzie naszym tatom!

Chcielibyśmy usłyszeć od Was, co sprawia, że Twój ojciec jest wyjątkowy jak zarówno chętnie wysłuchamy historii rodzinnych waszych ojców, wujków, dziadków i pradziadków. Historie prosimy przesyłać na adres: justyna@myheritage.com.

„Ojciec występuje w oczach dziecka jako absolutny władca i absolutny sędzia. Antoni Kępiński (1918-1972) „

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony