Lato: doskonały czas na spotkania rodzinne?

Komentarze0

Uwielbiamy rodzinne spotkania. Kochamy rozmowy starszych z rodziny, którzy potrafią wspominać rzeczy, o których nam się nawet nie śniło i o których nigdy byśmy się nie dowiedzieli. Czar rodzinnych wspomnień jest nie do przecenienia. Dobrze jest zapisywać te opowieści naszych babć i dalszej rodziny. Poza tym warto też pielęgnować tradycję czy to pisania listów do babć, ciotek, które kochają zwykłe listy, czy to wysyłania na święta swej rodzinie kartek pocztowych.

Jednak spotkania na żywo nic nie przebije. Spotkania rodzinne to nie tylko chwila refleksji, ale również moment, gdy możemy totalnie się odstresować, w końcu jesteśmy wśród swoich, nie musimy się zastanawiać czy palniemy jakąś głupotę, czy przypadkiem wypadnie nam łyżka z ręki. Wszystko tak czy siak zostanie w rodzinie. Nie każdy jest w stanie zaakceptować nas ze wszystkimi wadami i zaletami, jednak rodzina zawsze stanie na wysokości zadania zwłaszcza na rodzinnych zjazdach. Takie rodzinne spotkanie to dobra rzecz dla każdego pokolenia.

Ostatnim wydarzeniem rodzinnym w jakim wzięłam udział były Chrzciny mojej siostrzenicy Hani, pod koniec czerwca. Miło było spędzić trochę czasu z całą rodziną, wliczając dziadków oraz wujków i ciocie. Kolejne większe spotkanie rodzinne raczej dopiero na Święta Bożego Narodzenia, ale Wesele przyjaciół już we wrześniu.

A w jakim wydarzeniu rodzinnym ostatnio wzięliście bądź zamierzacie wziąć udział? Co dla Was oznaczają spotkania w gronie rodziny? Dla jednym to mus – bo jak tu odmówić rodzinie, a dla innych czysta przyjemność! Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie!


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony