MyHeritage: Konferencja technologiczna dla informatyków

MyHeritage: Konferencja technologiczna dla informatyków

Komentarze0

Kiedy wdrożyliśmy w czerwcu br. Super Wyszukiwarkę – wyszukiwarkę historii rodziny firmy MyHeritage – wywołała ona spore poruszenie w społeczności informatyków.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na zorganizowanie konferencji technologicznej w naszych biurach, gdzie niedawno właśnie gościliśmy jakieś 60+ programistów z wiodących firm technologicznych.


Stworzona technologia, która kryje się za Super Wyszukiwarką, pozwala użytkownikom na całym świecie na przeszukiwanie miliardów różnych danych w milisekundach. Obejmuje ona główne technologiczne innowacje, które zostały zaprojektowane przez zespół MyHeritage. Wierzyliśmy, że będzie to interesujące dla technologicznej społeczności.

Uczestnicy wydarzenia to programiści z wiodących hi-tech organizacji, takich jak HP i IBM, z którymi to właśnie dzieliliśmy technicze aspekty Super Wyszukiwarki, od design po wdrożenie produktu, i otrzymaliśmy wspaniałe pytania i opinie.

Na konferencji również dyskutowano wyzwania projektu Poszechnego Spisu Ludności USA z 1940 i jak udało nam się zostać pierwszą komercyjną organizacją, która udostępniła wszystkie obrazy spisu powszechnego online.

W świecie technologiczej społeczności, to zawsze przyjemność dzielić się informacjami i uczyć się od siebie nawzajem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zorganizowanego wydarzenia, z udziałem specjalistów wysokiej rangi, jak wymianą pytań i pomysłów, które zostały zaoferowane dla naszej technologicznej społeczności.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony