WDYTYA LIVE: MyHeritage wyrusza do Londynu

Komentarze1
Założyciel i prezes MyHeritage, Gilad Japhet demonstruje aplikację mobilną MyHeritage podczas WDYTYA 2012

W tym tygodniu MyHeritage wyrusza do Londynu, aby wziąć udział w wiodącym wydarzeniu dotyczącym historii rodziny, Who Do You Think You Are? LIVE, które ma miejsce między 22-24 lutego. Wydarzenie, które ma miejsce w Olympia Exhibition Halls, oferuje warsztaty genealogiczne, przemówienia ekspertów i dużo więcej, aby pomóc w badaniach historii rodziny.

Jeśli mieszkacie lub będziecie w tym czasie w Londynie przyjdźcie odwiedzić zespół MyHeritage na stoisku #842 i weźcie udział w niektórych z naszych ekscytujących aktywnościach:

Konkursy:

 • Przyjdźcie do stoiska 842 i opowiedzcie nam, o którym członku rodziny chcielibyście się dowiedzieć więcej i dlaczego – w każdy dzień, jeden szczęśliwiec otrzyma jeden rok bezpłatnego i nieograniczonego dostęp do cyfrowego online archiwum MyHeritage – Super Wyszukiwarki – z dostępem do ponad 4 miliardów historycznych danych i milionów publicznych drzew genealogicznych i artykułów prasowych.
 • Każdy, kto zarejestruje się do wersji Premium lub Premium Plus  na naszym stoisku weźmie udział w losowaniu bezpłatnej godzinnej konsultacji z jednym z naszych genealogów ekspertów (w dodatku otrzyma 25% zniżki – szczegóły poniżej).

Oprócz konkursów, przygotowaliśmy następujące aktywności na stoisku #842:

 • Chcecie zbudować swoje własne cyfrowe drzewo genealogiczne? Będziemy demonstrować, jak stworzyć swoją witrynę rodziny.
 • Będziecie mieli możliwość przeglądania ostatnio dodanych milionów rekordów; w tym policyjne fotografie przestępców, listy gończe i wiele więcej, a wszystko z naszej Super Wyszukiwarki.
 • Czy pobraliście już nową wersję aplikacji MyHeritage na iPhone, iPad czy też Android? Odwiedźcie nasze stoisko, pokażcie nam aplikację i otrzymajcie specjalny prezent. Nie macie jej jeszcze? Pobierzcie ją za darmo z App Store lub Google Play, dzięki niej możecie tworzyć i edytować swoje drzewo genealogiczne i zabrać swoje dziedzictwo gdziekolwiek jesteście.
 • Zwróćcie się do jednego z naszych pracowników w celu otrzymania kodu rabatowego w wysokości 25% po zalogowaniu się do wersji Premium.
 • Dołączcie do bezpłatnych warsztatów z ekspertami genealogicznymi MyHeritage na naszym stoisku. Tematy obejmują: tworzenie drzewa genealogicznego, oznaczania zdjęć, FTB, Smart Matches, Record Matches i rodzinnych sieci.

Ponadto, główny genealog MyHeritage Daniel Horowitz będzie przemawiał na temat „Podstawowych kroków w badaniach genealogicznych – Jak mogę rozpocząć swoje drzewo genealogiczne?” W sobotę 23 lutego, w pokoju SOG 3 w samo południe.

Główny genealog MyHeritage dla Wielkiej Brytanii, Laurence Harris zaprezentuje temat „Mój przodek był Żydem – porady jak śledzić żydowskich przodków”. Prezentacja odbędzie się w niedzielę 24 lutego, o godzinie 11.

Bilety na te prezentacje są dostępne za darmo uprzednio w biurze galerii.

Zatrzymajcie się i przywitajcie się z zespołem MyHeritage na WDYTYA w składzie:

 • Genealog Główny na MyHeritage – Daniel Horowitz
 • Genealog Główny dla Wielkiej Brytanii – Laurence Harris
 • Dyrektor ds. Treści Russ Wilding

Również na stoisku #842 od MyHeritage będziecie mogli spotkać: Community Managera dla Holandii Denie’go Kasan, Community Managera dla Skandynawii Sarę Silander, Community Managera dla Niemiec Karen Brandel Hägele i Marketing Managera – Aarona Godfrey.

Jeśli będziecie uczestniczyć w WDYTYA Live! w Londynie dajcie nam znać w komentarzach poniżej lub na Facebooku, Twitterze czy też Google+.

Czekamy na Was!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Clayton


  Wrzesień 26, 2014

  Hi to every one, it’s in fact a good for me to go to see this site, it includes
  helpful Information.