Nieodkryte historie: Darmowe webinarium z Detektywem ds. Fotografii

Nieodkryte historie: Darmowe webinarium z Detektywem ds. Fotografii

Komentarze0

Zdjęcia zawierają wskazówki do Waszych historii rodziny. Pozwalają nam na wgląd w życie i osobowości naszych przodków. W ramach inicjatywy „Zachowaj Rodzinne Zdjęcia” organizujemy webinarium pozwalające dowiedzieć się jak analizować stare rodzinne zdjęcia i odkrywać historie kryjące się za nimi!

Dołącz do naszego darmowego webinarium, które zostanie poprowadzone w języku angielskim przez Maureen Taylor, Detektywa ds. Fotografii, który pokaże Wam jak czytać historię rodziny ze starych zdjęć.

Jako kurator ds. fotografii, genealog, pisarz i ekspert ds. analizy zdjęć, Maureen skupia się na rodzinnych zdjęciach, historii i genealogii.

Jest ona uznanym międzynarodowym ekspertem, który pomaga rozwiązać zagadki związane ze zdjęciami rodzinnymi i pomaga odkrywać historie za pomocą zdjęć rodzinnych.Stare zdjęcia rodzinne kryją wiele tajemnic z przeszłości. Zapisz się na nasze online seminarium, i dowiedź się w jaki sposób można odblokować sekrety rodzinne za pomocą wskazówek od Maureen Taylor.

Data: 21 sierpnia (środa)

Kiedy: 20.00 godzina

Darmowa rejestracja: http://bit.ly/1aPcS3Q

Macie jakieś pytania, na które chcecie uzyskać odpowiedź? Umieśćcie je w komentarzach poniżej, a my udzielimy na nie odpowiedzi podczas webinarium.

Zapraszamy do polubienia tego posta! Podzielcie się nim z przyjaciółmi, aby również oni mogli wziąć udział w naszym webinarium –  jest ono otwarte dla każdego.

Nie przegapcie takiej wspaniałej okazji – poznania swojej przeszłości! Mamy nadzieje, że zobaczymy Was online!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony