Aplikacja Mobilna MyHeritage: Aktualizacja na tablety z Androidem

Komentarze0

Mamy zaszczyt poinformować, że teraz korzystać z aplikacji mobilnej MyHeritage na tabletach z systemem Android.

Aplikacja mobilna MyHeritage w v2.2 jest świetnym sposobem na utworzenie lub edytowanie swojego drzewa genealogicznego w „ruchu”. Dzięki tej nowej aktualizacji, poprawiliśmy doświadczenie użytkownika, ulepszyliśmy design i przede wszystkim zaprojektowaliśmy aplikację na tablety z systemem Androida.

Pobierz TUTAJ

Wszystkie tablety z Androidem powyżej over 7 cali są w pełni zoptymalizowane używając design responsywny (RWD)

Dzięki łatwej obsłudze panelu po lewej stronie, przeglądanie i edycja drzewa genealogicznego nie mogły prostsze. Można edytować profile, wydarzenia i relacje – wraz ze swoimi krewnymi – i dodawać brakujące informacje do drzewa genealogicznego.

Łatwo wyświetlaj i edytuj swoje drzewo genealogiczne z panelu po lewej stronie

Aplikacja posiada również wersję „mobile-friendly” dla SuperSearch, historyczną bazę danych MyHeritage w pełnym widoku. Użyj SuperSearch, aby przeszukać miliardy rekordów w naszych kolekcjach. Są to drzewa genealogiczne, narodziny, śluby, zgony, imigracje, spisy ludności i wojskowe zapisy, gazety i wiele więcej.

Sprawdź naszą SuperSearch, online bazę danych rekordów bezpośrednio z tabletu z systemem Android w trybie pełnoekranowym.

Aplikacja jest doskonała na spotkania rodzinne i spotkania towarzyskie. Uchwyć, udostępniaj i przechowuj rodzinne chwile z łatwym udostępnianiem zdjęć i pokaż swoje badania krewnym.

Udostępnianie zdjęć: zrób zdjęcia za pomocą telefonu i podziel się nimi z rodziną

Aktualizacja obsługuje również drzewa zsynchronizowane z naszym programem Family Tree Builder 7.0.

Wcześniej mogłeś synchronizować tylko z online witryną na MyHeritage. Teraz możesz w pełni synchronizować między programem na pulpicie, witryną rodziny i aplikacją mobilną, co ułatwia dostęp i edytowanie swojego drzewa genealogicznego gdziekolwiek jesteś.

Synchronizacja MyHeritage wdraża "genealogię w chmurze": dostępność i edycja swojego drzewa za pośrednictwem wielu platform i urządzeń

Jako globalna sieć rodzinna, zwiększyliśmy obsługę mobilnej aplikacji do 32 języków, więc rodziny z całego świata mogą łatwiej pozostawać w kontakcie.

Dzięki lepszemu wsparciu, optymalizacji i nowym aktualizacjom, aplikacja mobilna zapewnia przyjazne dla użytkownika doświadczenie, aby sprawić, że badanie historii rodziny będzie łatwiejsze, przyjemniejsze, darmowe i dostępne dla większej liczby urządzeń – z dowolnego miejsca.

Udostępniaj chwile rodzinne, odkrywaj i edytuj historię swojej rodziny i bądź w kontakcie z ludźmi, których kochasz zawsze i wszędzie.

Nie masz aplikację jeszcze? Pobierz aplikację za darmo tutaj i zacznij budować i zachowywać swoje dziedzictwo rodziny już dzisiaj.

Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze nowe aktualizacje!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony