Podziel się swoją historią rodziny!

Komentarze1

Już minął prawie miesiąc od odkąd nastał Nowy Rok! Jak minął Wam 2013? Czy spełnił Wasze oczekiwania te prywatne i genealogiczne? Może znaleźliście przodka poprzez serwis MyHeritage, o którym nie mieliście pojęcia?

Niestety otrzymujemy od Was coraz mniej historii rodzinnych i tych dotyczących odnalezionych krewnych dzięki Smart Matches, czy też Record Matches i tym podobnych. Dlatego też zachęcamy Was do przesyłania nam historii rodzinnych ze zdjęciami, które później opublikujemy na naszym Blogu!


Autorzy historii rodzinnych otrzymują specjalny pakiet MyHeritage: 1 roczną subskrypcję PremiumPlus i subskrypcję na dane! Zachęcamy Was do przesyłania nam historii na adres e-mail: poland@myheritage.com

Starajmy się, aby nasze historie rodzinne uległy zapomnieniu, podzielcie się nimi z nami. Może to być historia starego listu, emigracji krewnych, odnalezieniu krewnych/poprzez poprzez Smart Matches czy też Record Matches! A może historia miłosna Waszych dziadków? Tematów jest wiele!

Czy w Twojej rodzinie znajdują się interesujące historie rodzinne? Na pewno tak, wystarczy je tylko odświeżyć i przelać na papier!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Honorata


    Styczeń 29, 2014

    Dotychczas cały czas sądziłam że moja prababcia była z domu Figurska ale dzięki genetyce z genealogii dowiedziałam się że nazwisko panieńskie jej było Włoczkowska i to wpisałam w swoje drzewo. Okazało się że inni też moich przodków mają w swoich drzewach i dzięki portalowi doszłam do XVIII wieku. Dziękuję