W jaki sposób serwis MyHeritage zmienił Twoje życie?

W jaki sposób serwis MyHeritage zmienił Twoje życie?

Komentarze4

Czym jest MyHeritage? MyHeritage jest siecią historii rodziny pomagającą milionom rodzin na całym świecie odkrywać i dzielić się swoim dziedzictwem w Internecie. Serwis MyHeritage jest liderem technologicznym i innowacyjnym, który przekształca odkrywanie historii rodziny w działalność, która jest łatwo dostępna, ekscytująca i łatwiejsza w dokonaniu niż kiedykolwiek wcześniej.

MyHeritage umożliwia swojej globalnej społeczności użytkowników unikalne narzędzia społecznościowe, ogromną bibliotekę historycznych treści i potężne technologie dopasowań. Serwis jest dostępny w 40 językach.

Dzisiaj chcielibyśmy Was zapytać, w jaki sposób serwis MyHeritage zmienił Twoje życie?

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Marcin Ogłaza


  Styczeń 16, 2014

  MYHeritage zmienił niesamowicie – po zainstalowaniu Family Tree Builder zniknęło całe drzewo – 1566 osób rozpoczynających się od roku 1690 i cały rok ciężkiej pracy. Postów, że FTB wycina drzewa jak się okazuje jest od groma natomiast użytkownikowi Premium Plus odpowiada się, że nie da się drzewa odzyskać a na resztę zgłoszeń… nie odpowiada się nic bo po co… lepiej kompletnie olać…

 • Justyna


  Styczeń 16, 2014

  Panie Marcinie – jutro zajmiemy się wszystkimi zgłoszeniami dotyczących problemów naszych użytkowników. Także proszę się nie martwić odpowiedź będzie.

  Serdecznie Pana pozdrawiam.

 • Sianin


  Styczeń 16, 2014

  A ja mam miłe relacje z MyHeritage. Uświadomiłem to sobie, gdy zrozumiałem, że MyHeritage jest przede wszystkim przedsięwzięciem biznesowym. I dobrze, że tak jest. Mam najtańszą, bo darmową, umowę z MH. Niewielu też „zgromadziłem” przodków. Ale, co najważniejsze, moi krewniacy bardzo tę stronkę polubili. I często za pośrednictwem MH się kontaktujemy. Niektórzy też założyli na MH swoje drzewka.

 • Iwona


  Styczeń 23, 2014

  Witam , ja równiez korzystam z darmowej wersji, która na razie w zupełności mi wystarczy. Narazie nie mam czasu pobawić sie profesjonalnie z MH. Może kiedyś na emeryturce…. Dzięki MH mam wszystkie swoje drzewa w jednym miejscu i odpadła mi wersja papierowa. Oczywiście ma to swoje zalety ale również wady bo nikt nie widzi całości drzewa nawet ego podstawowej cześci, tylko ja mam świadomośc jak wygląda całość. Szkoda. moim marzeniem jest wydruk na plakacie lub tapecie ioklejenie ścian w domu. 🙂