Pierwsze zdjęcie rodzinne: tworzenia trwałych wspomnień

Komentarze0

Pierwsze zdjęcie z nowym, małym członkiem rodziny to niewątpliwie niezapomniana chwila. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo podekscytowani tą chwilą i jej uwiecznieniem na pamiątkę.

Moja siostra Joanna, Mama teraz już niemal dwuletniej Hani wspominała ostatnio o tej chwili. Z uśmiechem na twarzy opowiadała, że godzinami zastanawiała się w co ubrać Hanię. Po tym jak siostra nakarmiła Hanię i ubrała ją, w końcu udało się wyjść z domu. Jednak… no tak… docierając do studia fotograficznego musiała powtórzyć cały proces karmienia i przebrania raz jeszcze! Już niedługo podobna sytuacja na pewno się powtórzy, gdyż już za niecały miesiąc Hania doczeka się braciszka :-).

To właśnie dlatego doceniam wysiłek i trud włożony w wykonanie tego pierwszego, pamiątkowego zdjęcia z małym, nowo narodzonym członkiem rodziny.

Kiedy książęca para angielska upubliczniła pierwsze zdjęcia rodzinne księżnej Kate, księcia Williama i ich potomka, przyszłego księcia Cambridge. Zdjęcie zostało wykonane przed przez Ojca księżnej Kate – Micheala Middleton, w ogrodzie przed ich domem na początku tego miesiąca. Jedno ze zdjęć ukazuje księcia, księżną i ich małego potomka George’a, a kolejne ich trójkę i dwa psy, Tilly i Lupo. Zdjęcia wyrażają dużo wspaniałych emocji i ogromne szczęście. Wydaje mi się, że jest to doskonały przykład tego, jak powinno wyglądać pierwsze rodzinne zdjęcie.

Czekamy z niecierpliwością na kolejne zdjęcia rodziny królewskiej z księciem George’m. Być może tym razem z nadchodzących chrzcin, które mają się odbyć pod koniec października.

Czy posiadasz pierwsze rodzinne zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem? Gdzie zostało ono wykonane i w jakich okolicznościach?

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony