Ankieta: Jak daleko jesteś w swoich badaniach?

Ankieta: Jak daleko jesteś w swoich badaniach?

Komentarze2

Czy jedynie zacząłeś myśleć o rozpoczęciu odkrywania przeszłości Twojej rodziny, czy może rozpocząłeś już swoją przygodę z historią rodziny i jesteś w trakcie tworzenia drzewa genealogicznego?

Odkrywanie genealogii rodziny może być niezwykle fascynujące. Jednak, jak wielu doświadczonych genealogów wie, może to być długi proces. Poświęcony czas, dobra organizacja i cierpliwość są niezbędne, aby kontynuować badania.

Niezależnie od tego, jak daleko jesteś w swoich genealogicznych odkryciach, chcemy usłyszeć, jak Ci idzie. Wypełnij ankietę poniżej i daj nam znać!


Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • paulina


    Maj 11, 2014

    Dopiero zaczynam przygodę z odkrywaniem historii mojej rodziny, rozmowy z najstarszymi członkami rodziny, cmentarze.. Może jakiś konkurs się szykuje, bo studencka kieszeń na wiele nie pozwala, a może się poszczęści 🙂

  • Loreen


    Maj 22, 2014

    Najdalsze dane : Początek XVIII wieku Dominik i Zofia Kononowicz h.Radwan. Nie mam jeszcze dat urodzeń i zgonów ojca Dominika – Stanislawa Kononowicza h.Radwan i dziadka Bogusława Kononowicza h.radwan. Ale to już XVII wiek.