Dzień Ojca i Konkurs: Bycie ojcem nauczyło mnie…

Komentarze3

Dzień Ojca  zbliża się wielkimi krokami, a mianowicie 23 czerwca – skierujmy więc nasze myśli ku temu, czym dla nas jest ojcostwo. Czego nauczyło Cię bycie ojcem?

Dzień Ojca to szczególna okazja, kiedy mamy okazję podziękować naszym ojcom za wszystko to, za co tylko pragniemy. Choć wspaniałym byłoby codziennie spędzać wiele czasu z ojcem, to jednak Dzień Ojca jest charakterystycznym dniem, w którym możemy zrobić coś innego, niż na co dzień. Być może spotkać się z tatą sam na sam? Pójść z nim na spacer, do kina, teatru, na kawę.

Czego nauczyło Cię bycie Ojcem? Odpowiedź na to pytanie w komentarzach pod tym wpisem i wygraj roczną subskrypcję PremiumPlus. Czekamy na Wasze odpowiedzi do 23 czerwca i wówczas w komentarzach ogłosimy zwycięzcę. Dziękujęmy!

„Mój ojciec dał mi największy dar na świecie, jaki ktokolwiek mógłby komuś dać, wierzył we mnie.” ~ Jim Valvanno

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Piotr


  19 czerwca, 2016

  Czego nauczyło mnie ojcostwo? Hmmm, mnóstwo rzeczy… Na pewno tego, że już nie myślę TYLKO O SOBIE. Teraz mam dla kogo żyć, dla kogo pracować i dla kogo cieszyć się życiem… już nie są ważni kumple i imprezy tylko to, że mam dla kogo wracać do domu, że tam czeka na mnie córka i syn, że będę się z nimi bawić i się cieszyć. Nauczyło mnie ZABAWY… teraz wiem, że chociaż zrobię głupią rzecz, która dla znajomego wyda się głupia, a która sprawi uśmiech na twarzy dziecka wiem że nie muszę się niczego wstydzić. nauczyło mnie także POSZANOWANIA dla drugiego człowieka. Tego, że każdy nawet najmniejszy człowiek jest ważny, nawet że to stworzenie, którego wcześniej nie zauważałem, że on ma swoje potrzeby, swoje marzenia, swoje życie, z którym chce się dzielić z innymi. MIŁOŚĆ- dziś wiem, że to nie tylko przelotne słowo. Wiem, że bez miłości nie byłoby tego co teraz mam, że nie byłbym szczęśliwym człowiekiem. SZCZĘŚCIE uśmiech gości na mojej twarzy teraz często, wcześniej był to tylko szyderczy wyraz twarzy a teraz jest to wspaniałe uczucie, które ładuje mnie od środka. CZAS wolny wiem, że już nie musi być spędzany przy butelce piwa, tylko z najukochańszymi dziećmi, z którymi mogę śmiać się, cieszyć i bawić.

  • Kasia


   26 czerwca, 2016

   Dziękujemy serdecznie za komentarze :-). Miło nam przyznać nagrodę – subskrypcję PremiumPlus Dla Pana Piotra. Bardzo proszę o maila na katarzyna@myheritage.com z informacją, z jakim adresem email zarejestrował się Pan na MyHeritage. Wówczas będziemy mogli przynać Panu nagrodę. Dziękuję.

 • JERZY ZYGARŁOWSKI


  21 czerwca, 2016

  A mnie ojcostwo nauczyło odpowiedzialności nie tylko za swoje życie, ale i za życie własnej rodziny , ale nie tylko. Jesteśmy w Roku Miłosierdzia i jako ojciec czuję się odpowiedzialny nie tylko za zbawienie siebie , ale także za zbawienie bliźnich i to nie tylko ze swojego rodu, ale za zbawienie każdego człowieka. Być jak Jezus. Jemu to Bogu Ojcu stwórcy wszystkiego co nas otacza ofiarowuję każdego dnia Ciało i Krew Najwyższego Syna Jego Jezusa Chrystusa na przebłaganie za grzechy nasze i całego świata, współuczestnicząc w zbawczym dziele Jezusa Chrystusa mego Króla, Króla mojej rodziny, mojej miejscowości, mego Państwa – Narodu i całego Świata.