Dzień Ojca na Twitterze: Dołącz do rozmowy z najstarszym mężczyzną na świecie

Komentarze

Oprócz starych koszul, z których nie chcą rezygnować, jednej pary spodni, w których wiecznie chodzą, sandałów noszonych w skarpetach, ojcowie na całym świecie znani są ze swoich rad. Na nadchodzący Dzień Ojca, poprosiliśmy najstarszego Ojca na świecie, aby podzielił się z użytkownikami MyHeritage swoją mądrością życiową i radami, które nagromadził w czasie swojego długiego życia, będąc tym samym Ojcem.

Israel Kristal, fot. guinnessworldrecords.com

Israel Kristal, najstarszy na świecie mężczyzna, będzie na żywo odpowiadał na Wasze Tweety na naszym kanale na Twitterze (@MyHeritage). Zauważ, że rozmowa nie odbędzie się na naszym polskim kanale Twittera @MyHeritagePL. Rozmowa odbędzie się już jutro. Więc spieszmy się na Twittera!

Czy chciałbyś zapytać Izraela o jakąś radę? Wyślij nam swoje pytanie, komentując poniżej tego posta lub Twittując na @MyHeritage używając hashtag #fathersday. Upewnij się, aby w tweecie użyć również @MyHeritage.

Kiedy? Już jutro, 19 czerwca, o godzinie 18.00.

Israel w otoczeniu swojej licznej, kochającej rodziny, fot. guinessworldsrecord.com

Izrael Kristal świętował zostanie najstarszym mężczyzną na świecie, w styczniu 2016 roku. Izrael urodził się w Polsce, 15 września 1903 roku, przeżył dwie Wojny Światowe i Holocaust, zanim wyemigrował do Haifa, w Izraelu. Doczekał się dobrze prosperującego biznesu cukierniczego, rodziny, w tym dzieci, wnuków i prawnuków.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony