Święta: Konkurs na najstarsze zdjęcia świąteczne

Komentarze1

Już niedługo Święta! Czy Wy również nie możecie się doczekać? Czy na Waszych twarzach również pojawia się uśmiech na samą myśl o tym magicznym czasie? Czas biegnie szybko, rzeczy przemijają, cieszmy się tym co mamy i starajmy się nie tracić ani dnia, miesiąca, roku!

choinka2
Dekorowanie Choinki – Święta Bożego Narodzenia
Zdjęcia Świąteczne
Zdjęcia Świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy Was zaprosić do konkursu świątecznego! Co trzeba zrobić, aby wygrać subskrypcję PremiumPlus? To bardzo proste! Podziel się świątecznym wspomnieniem z przeszłości! Zachęcamy Was do przesyłania starych zdjęć świątecznych z opisem i datą, kiedy zdjęcie zostało wykonane, na poland@myheritage.pl! Zdjęcia można przesyłać do 31. grudnia br. Kolejno, początkiem stycznia wybierzemy zwycięzcę!

Prosimy przesyłać tylko te zdjęcia, na które mają Państwo zgodę na wykorzystanie. Prosimy nie przesyłać zdjęć, które nie są Państwa własnością. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za zdjęcia, które zostaną przesłane bez zgody rodziny i z nieznanych źródeł.W konkursie mogą wziąć udział tylko zarejestrowani użytkownicy MyHeritage.pl. Przesłane zdjęcia mogą być przedstawione na potrzeby MyHeritage oraz social media takich jak Facebook, Pinterest czy też Blog.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Kasia


    22 stycznia, 2017

    Drodzy Państwo, zwracam się do Państwa z prośbą, mianowicie otrzymałam informację od jednej Pani – naszej użytkowniczki, że konkurs świateczny nie został rostrzygnięty. Przejrzeliśmy maila poland@myheritage.com wzdłuż i wrzesz i niestety żadnych zdjęć nie dostaliśmy na maile. Tutaj moja prośba do Państwa, osoby, które przesłały nam zdjęcia do konkursu bardzo proszę o przekierowania zdjęć na katarzyna@myheritage.com – wówczas konkurs zostanie rostrzygnięty. Bardzo przepraszamy za kłopot! Pozdrawiam ciepło, Kasia