Walentynki: Prześlij nam historię miłosną sprzed lat, historię zaręczyn czy listów miłosnych – wygraj PremiumPlus!

Komentarze
Fot. Pani Hanna Ostapowicz, użytkowniczka MyHeritage

Przez ostanie lata, osoby zakochane wyrażają podziw i miłość do partnerów za pomocą różnych mediów. Kto jednak pamięta czasy wysyłania listów miłosnych?

Najwspanialsze historie miłosne nie pochodzą z książek, czy też filmów, ale z naszego własnego życia! MyHeritage chciałoby usłyszeć Wasze osobiste, rodzinne opowieści o tym, jak spotkaliście swoją drugą połówkę, jak spotkali się Wasi rodzicie, dziadkowie itp.?

Słyszymy pieszczotliwe słowa w filmach, i czytamy je w pełnych pasji historiach z naszych ulubionych powieści, wierszy. Jednak nasze własne miłosne historie to te, które są ponadczasowe; to one są tymi najbliższymi naszym sercom.

Kiedy przeżywamy miłość, każda chwila jest wielka. Sposób, w jaki poznaliście współmałżonka lub romantyczna historia Waszych przodków, historia listów miłosnych – każde wspomnienie jest ‚wielką’ własną historią.

Jak Ty lub Twoi przodkowie spotkałeś/-aś swoja drugą połówką? Czy w Twojej rodzinie była wyjątkowa historia zaręczyn lub opowieść o poszukiwaniu utraconej miłości? Podziel się swoją historią miłosną z nami, a my przedstawimy te najciekawsze historie w Walentynki. Napisz do nas na katarzyna@myheritage.com!

Z okazji nadchodzących Walentynek przytaczamy słowa Vincenta van Gogh‘a: „Wierzę, że im bardziej się kocha, tym więcej się czyni, gdyż miłości, która nie jest niczym więcej niż uczuciem, nie mógłbym nawet nazwać miłością.

Czekamy na Wasze wspaniałe i wzruszające historie do 12 lutego, opatrzone zdjęciami. 14 lutego wytypujemy jedną osobę, która otrzyma od nas subskrypcję PremiumPlus. Zdjęcia uczestniczków zostaną opublikowane na naszym blogu. Dziękujemy!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony