Prześlij nam swoje wideo!

Komentarze2

Wszystko co robimy w MyHeritage jest związane z naszą pasją do pomagania w odkrywaniu, zachowywaniu i dzieleniu się odkryciami historii rodzin. Przez tak długi czas, jak isniejemy udało nam się pomóc wielu użytkownikom w wielu odryciach.

Dzielenie się historiami i odryciami może zainspirować innych do rozpoczęcie przygody z odkrywaniem ich dziedzictwa – dlatego chcielibyśmy usłyszeć Wasze historie odkrywcze powiązane z MyHeritage!

Zapraszamy Cię do nagrania krótkiego wideo i załadowania go na naszym Facebooku, tagując naszą stronę Facebook MyHeritage Polska. W celu oznaczenia nas w swoim poście prosimy Cię o polubienie naszej strony Facebook Polska, a następnie oznaczyć nas poprzez wprowadzenia @MyHeritagePL.

Prosimy o inspirację dla innych i dla nas; i prosimy, aby wideo było do 30 sekund długie i zaczynało się od wypowiedzenia „Z MyHeritage odkryłem/-am…“

Z ogromną niecierpliwością czekamy na Wasze inspirujące historie!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Andrzej


  Kwiecień 30, 2017

  MyHeritage, to wspaniały portal genealogiczny, z którego korzystam już od wielu lat z wielkim powodzeniem. Gratuluję twórcom i osobom utrzymującym jego istnienie oraz ciągły progres.
  Życzę dalszych sukcesów i wytrwałości w działaniu. Z najlepszymi pozdrowieniami
  Andrzej Wac-Włodarczyk

  • Kasia


   Maj 9, 2017

   Panie Andrzeju, dziękujemy ślicznie za miłe słowa, które dodają siły do dalszej pracy 🙂 Życzymy wszystkiego najlpeszego, zespół MyHeritage i Kasia