Jaką muzykę grano w radiu, kiedy się urodziłeś?

Komentarze0

Muzyka od zawsze była i jest nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Kiedy po raz pierwszy była grana w radio, na początku 1920 roku, popularni piosenkarze i muzycy docierali do szerokiego grona odbiorców.

Muzyka ma moc wywoływania niesamowitych emocji. Utwory, które słyszałeś w ważnych wydarzeniach w życiu są zapewne jeszcze bardziej magiczne. Niektóre piosenki zapewne kojarzą Ci z poszczególnymi osobami, wydarzeniami, czy miejscami. Prawda? Trudno zapomnieć piosenki, które grano w szkole tańca, do której chodziłeś, na pierwszym koncercie na żywo, na który się udałeś, czy też piosenkę, która towarzyszyła Tobie i Twojej małżonce/Twojemu małżonkowi podczas pierwszego tańca na weselu. Kiedy słyszę znajomą w radiu piosenkę, zabiera mnie ona do tych miejsc, czasów, kiedy ją grali, wywołując u mnie osobiste, czasami wzruszające wspomnienia. Mogę wymienić kilka utworów, które przywołują u mnie takie sentymentalne przypominki.

Czy jesteś w stanie wymienić utwory, które towarzyszyły Ci na różnych etapach Twojego życia? Czy wiesz jaka piosenka była popularna, kiedy się urodziłeś?

Strona internetowa Playback.fm wskaże Ci, jaka piosenka była numerem jeden w radiu, w dzień, w którym się urodziłeś. Wpisz datę urodzenia, a dowiesz się, która piosenka była najpopularniejsza na świecie, w chwili, kiedy Ty przyszedłeś na świat! Być może Twoi rodzice słuchali jej w drodze do szpitala?

Zapytaj rodziców, czy znają i czy pamiętają tę piosenkę. Pomoże Ci to w dodaniu niesamowitej historii na MyHeritage! Możesz poprosić rodziców, by zanucili tę piosenkę, i nagrać to wydarzenia z naszą funkcją Auto Nagrywania. Taka piosenka, śpiewana przez Twoich rodziców może być prawdziwym skarbem dla przyszłych pokoleń w Twojej rodzinie!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony