MyHeritage: 7. rocznica naszego Bloga!

Komentarze2

Dokładnie 7 lat temu powstał Blog MyHeritage w języku polskim, jak również w języku niemieckim, hiszpańskim, portugalskim oraz francuskim! Czas biegnie bardzo szybko! Idea powstania tego bloga była prosta – pomóc naszym użytkownikom oraz wszystkim zainteresowanym genealogią, historią rodziny w odnajdowaniu użytecznych informacji oraz dzieleniu się interesującymi historiami rodzinnymi z poszukiwań!

Pierwszy wpis na Blogu, 28 kwietnia 2010 roku

W ciągu 7 lat na naszym blogu opublikowaliśmy 1198 wpisów!

Zachęcamy Was do przesyłania historii rodzinnych. Może odnaleźliście przodków/krewnych dzięki Smart Matches? Podzielcie się z nami historiami rodzinnymi na katarzyna@myheritage.com, a każda dobrze opisana historia zostanie opublikowana na Blogu – jej autor(ka) otrzyma 1 roczną darmową subskrypcję Premium!

W kwietniu 2010 roku mieliśmy 13 milionów drzew genealogicznych, 50 milionów użytkowników i 570 milionów profili w przeciągu tych 3 lat znacznie urośliśmy! Obecnie mamy ponad 38 milionów drzew, 89 milionów użytkowników oraz przeszło 2.9 miliarda profili. Nasze grono rośnie w zatrważającym tempie!

Nie posiadasz jeszcze konta na MyHeritage? Zarejestruj się już dziś i dołącz do naszego serwisu społecznościowego dla rodzin i zbadaj swoją historię rodziny!

Nie jesteś jeszcze naszym fanem na Facebooku? Dołącz do nas TUTAJ

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Lucyna Nordqvist


  Maj 3, 2017

  Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

  • Kasia


   Maj 9, 2017

   Dziękujęmy ślicznie 🙂