Wiosenny Maraton Hakerski MyHeritage

Komentarze1

Większość pracowników MyHeritage o tym wie, ale dzielimy się z Wami tymi wspaniałymi chwilami. Maraton hakerski MyHeritage to bardzo ekscytujące i zawsze oczekiwane wydarzenie w naszych biurach. Dla tych, którzy nie znają tego pojęcia, maraton hakerski jest wydarzeniem, w którym programiści, projektanci, menedżerowie produktu i inni łączą się, aby intensywnie współpracować nad interesującymi projektami. To wydarzenie jest organizowane w naszych biurach mniej więcej, co 12 miesięcy.

Podczas wydarzenia, pracownicy są podzieleni na grupy. Na początku zespoły wychodzą z różnymi pomysłami. Następnie spędzają godziny na programowaniu i projektowaniu funkcji, tak aby naszkicować koncept do wdrożenia. Maratonowi towarzyszy niesamowita atmosfera, czuć ducha fascynacji, nauki i wymiany wiedzy. Dodatkowo czas umila nam muzyka, przekąski, i … mnóstwo energii!

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z imprezy:

Tutaj wideo z wydarzenia:

Podczas tego maratonu zespoły wyszły z niesamowitymi pomysłami, i pracowały bez wytchnienia nad tym, aby projekt mógł być wdrożony w życie. Wiele z nich będzie kontynuowanych i projektowanych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom tego wydarzenia!

Czekamy z niecierpliwością na wdrożenie nowych funkcji i projektów oraz czekamy na kolejny maraton hakerski, który odbędzie się jeszcze w tym roku.

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Michał


    Maj 17, 2017

    Serwis powinien być całkowicie darmowy jak facebook. Wtedy stanie się bardziej popularny, może nie aż tak jak facebokk ale dużo, dużo bardziej.