KONKURS: Wspomnienia świąteczne i noworoczne Wasze, i Waszych przodków!

Komentarze1

Mija kolejny rok. Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok zbliżają się wielkimi krokami. Wielu z nas, zapewne w tym okresie poświęca nieco czasu na refleksje dotyczące rodziny, celów, nadziei, i marzeń na przyszłość.

Czy w te Święta znajdziecie odrobinę czasu, aby przejrzeć stare zdjęcia, i wspólnie powspominać Święta spędzone przed laty, czy też poddać się refleksji na temat Świąt i obchodzów Nowego Roku Waszych, Waszych krewnych i przodków, sprzed laty? 

Zachęcamy Was do zajrzenia do starych pudełek i albumów. Zachęcamy do poddania się refleksjom i podzielenia się z nami najstarszymi zdjęciami o tematyce Świąt Bożego Narodzenia i obchodów Nowego Roku, jakie posiadacie. Dopiszcie prosimy datę, jeśli możliwe.

Pozwoli nam to zajrzeć w historie Świąt sprzed lat, być może dzięki Wam zobaczymy, jakie potrawy spożywali nasi przodkowie przed laty podczas Wigilii, lub też, jak stroili choinkę. Być może jesteście w posiadaniu zdjęć z obchodów Świąt przez Was sprzed kilku, kilkunastu lat? Być może uda nam się zobaczyć, jak Wasi przodkowie witali Nowy Rok?

Podzielcie się z nami tymi wspaniałymi wspomnieniami. Przesyłajcie nam zdjęcia na katarzyna@myheritage.com, z których powstanie całkiem osobny wpis, z Waszymi wspominkami. Zdjęcia można przesyłać do 29 grudnia, włącznie. Zwycięzca zostanie ogłoszony na blogu, do dnia 6 stycznia i otrzyma roczny Pakiet MyHeritage: subskrypcję PremiumPlus i subskrypcję na dane.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

  • Kasia


    6 stycznia, 2018

    Drodzy użytkownicy, rozwiązanie KONKURSU nastąpi dnia 13.01.2018 – zwycięzca zostanie ogłoszony tutaj w komentarzu. Pzepraszamy za opoźnienie! Pozdrawiamy serdecznie, zespół MH