Książe Harry i Meghan Markle już niebawem staną na ślubnym kobiercu!

Komentarze0

Książę Harry, który jest piąty w kolejce do tronu brytyjskiego, oświadczył się Meghan Markle w Londynie, w listopadzie tego roku. Para spotyka się od 2016 roku, po tym jak została zapoznana przez wspólnych znajomych. Meghan Markle to znana, amerykańska aktorka, popularna ze słynnego serialu telewizyjnego Suits.

Po ślubie, Meghan Markle zostanie Jej Królewską Mością, księżniczką Walii, jeśli książę Harry utrzyma obecny tytuł. Wówczas Meghan stanie się księżniczką Sussex. Para ma zamieszkać w Nottingham Cottage, w Pałacu Kensington.

Meghan Markle jest znana z silnego zamiłowania do historii rodzinnej, i do swoich korzenii. Odnosząc się do swojego mieszanego pochodzenia, na łamach magazynu ELLE powiedziała: “Podczas gdy moje mieszane dziedzictwo mogło spowodować szarość w mojej samoidentyfikacji, sprawiając że nie wiedziałam dokąd należę, przyjęłam to. Tak, aby mówić głośno o tym, kim jestem, skąd pochodzę, by wyrażać dumę z bycia silną, pewną siebie kobietą o rasie mieszanej.”

Odnosząc się do swojego drzewa genealogicznego i swoich przodków, napisała, “Tworzysz tożsamość, taką, jaką dla siebie chcesz, tak jak zrobili to moi przodkowie, kiedy otrzymali wolność. Ponieważ w 1865 roku, kiedy niewolnictwo zostało zniesione w USA, dawni niewolnicy musieli wybrać imię. A dokładnie nazwisko.”

“Być może najbliższą rzeczą, która łączy mnie z moim złożonym drzewem genealogicznym, moim pragnieniem dowiedzenia się, skąd pochodzę, i tym, co łączy mnie z moim rodem, jest wybór nazwiska, jakiego dokonał mój pradziadek. Wybrał nazwisko Wisdom (po polsku Mądrość).”

Gratulujemy Meghan i Harremu zaręczyn i nie możemy doczekać się ślubu, na który czekają miliony ludzi na całym świecie!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony