Konferencja MyHeritage: Oto plan Konferencji!

Komentarze

Nasza pierwsza międzynarodowa konferencja dla użytkowników odbędzie się w Oslo, w Norwegii już za niecałe 80 dni!

MyHeritage LIVE odbędzie się w weekend 2-4 listopada 2018 roku; będą to wykłady światowej sławy ekspertów w dziedzinie genealogii i DNA, a także prezentacje starszych pracowników MyHeritage i warsztaty praktyczne, które poprowadzą poprzez narzędzia i funkcje MyHeritage krok po kroku.

Zarejestruj się teraz na MyHeritage LIVE

Oto plan konferencji:

Harmonogram konferencji

Główne aspekty: Genealogia, DNA i warsztaty praktyczne.

“Genealogia” obejmuje światowej klasy wykłady prowadzone przez ekspertów z branży i “najstarszych” pracowników MyHeritage. Tematy obejmują sposoby maksymalizacji rezultatów podczas pracy z MyHeritage SuperSearch ™, nasze inne technologie, omówienia najważniejszych kolekcji historycznych MyHeritage i najlepsze wskazówki genealogiczne.

Podczas wykładów dotyczących DNA dowiesz się o najnowszych narzędziach i technologiach DNA MyHeritage, o tym, jak wykorzystać dopasowanie DNA, postępy w dziedzinie genealogii genetycznej.

Praktyczne warsztaty prowadzone przez najlepszych menedżerów produktu MyHeritage pokierują Cię przez narzędzia i funkcje MyHeritage krok po kroku i pokażą Ci, jak zmaksymalizować odkrycia genealogiczne dzięki MyHeritage.

Wyświetl harmonogram MyHeritage LIVE

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony