Podziel się z nami historią Twojej rodziny!

Komentarze2

Jak posuwają się Wasze prace nad odkrywaniem historii rodziny? Co Was motywuje do dalszych odkryć? Jakich odkryć udało Wam się dokonać z naszymi funkcjami w MyHeritage, jak Smart Matches, czy Record Matches?

Czy chcecie podzielić się z nami historią emigracji krewnego, historią starego listu, historią miłosną Waszych dziadków, historią odkrycia długo poszukiwanego krewnego? Tematów jest wiele!

Zachęcamy Was do przesyłania nam historii rodzinnych ze zdjęciami, które później opublikujemy na naszym Blogu!

Autorzy historii rodzinnych, które zostaną opublikowane na tym blogu otrzymują specjalny pakiet MyHeritage: 1 roczną subskrypcję PremiumPlus i subskrypcję na dane!

Zachęcamy Was do przesyłania nam historii na adres e-mail: katarzyna@myheritage.comStarajmy się, aby nasze historie rodzinne nie uległy zapomnieniu! Czy w Twojej rodzinie są interesujące historie rodzinne? Na pewno tak, wystarczy je tylko odświeżyć i przelać na papier!

Zostaw komentarz

Adres email jest prywatny i nie zostanie wyświetlony

 • Robert


  19 sierpnia, 2018

  Dzień dobry. Przepraszam, że tutaj opisuję swój problem , ale nie mogę zalogować się na swoje konto, gdyż moje hasło jest nieaktywne, natomiast instrukcje jak ustawić nowe hasło nie dochodzą na mojego e-maila. Nie mam ich w koszu, ani w wiadomościach niechcianych. Co ciekawe e-maile informacyjne nie mają problemu z dojściem na moją skrzynkę pocztową. Bardzo proszę o pomoc na podany przeze mnie adres e-mail, gdyż nie mogę wejść na swoje genealogiczne drzewo.

  • Kasia


   19 sierpnia, 2018

   Witam Panie Robercie, wysłałam do Pana maila 🙂